Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lesz gond a vékony testem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz gond a vékony testem egy izmosabb sráccal szemben? 21/F

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és ősszel kezdődik az új egyetemi év. Na már most, a sok dolog közül az egyik legfontosabb ilyenkor a fiúknak, hogy új lányok jönnek az egyetemre, koliba. A szingli lányok többsége pedig előszeretettel néz ki magának fiúkat.

Az a helyzet, hogy bennem is megvan ez a "versenyszellem" és vannak aggályaim a testalkatom felől. A vékonyabb kategóriába esem (185 cm-70 kg) persze, mindenkinek más az alkata. Ugyanilyen paraméterekkel tudok élsportolókat, akik szép szálkásak, de én inkább átlagos vagyok: nincsenek formás izmaim (a hasamon kívül). Sportolok, de nem olyat, ami annyira izmosítana, edzek is itthon, de nem igazán látszik rajtam.

Az egyik srác, akit a legnagyobb "ellenfelemnek" tartok ugyanolyan magas mint én és ő izmosabb tőlem. Noha edz, nem az a konditermi felpumpált hanem az a sportos srác. Szerintem minden lánynak tetszik az az alkat, ráadásul arcra sem csúnya.

Esetemben az arcom, fejem és en bloc a stílusom tetszik a lányoknak, de testre nem vagyok vele versenyben.

Lányok! Minden esetben a sportosan izmos a nyerő nálatok vagy simán ringben lehetek én is?

(Szörnyű érzés lenne, hogy mindenki érte lesz odáig)


Nem akartam kiírni ezt mert elég gyerekesen hat, de már napok óta be-beugrik ez, és valóban érdekel.



2018. júl. 25. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem külső alapján kell párt választani. Persze, az is fontos szerintem valamilyen szinten, de ha nem vagy egy 200 kilós, ápolatlan, büdös férfi, akkor ne aggódj. Jó személyiséggel simán kompenzálhatod az "izmokat", de azért ismerek olyan lányokat is, akiknek tök mindegy, hogy van-e.
2018. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban gyerekes ez az egész. Nem értem,ha nem vagy megelégedve magaddal akkor miért nem teszel érte,hogy meglegyél? Hozzáteszem minden lánynak más-más az ízlése. Ezáltal lesz olyan akinek te jössz be,és olyan is akinek a másik srác. Ezen fölösleges aggódni. Másodsorban pedig lehet bárki bármilyen helyes,izmos ez egy valamire való értelmes lánynak kevés.
2018. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. Nem a testalkatodat fogják először nézni, hanem az arcodat, így döntik el, hogy szimpatikus vagy-e. A fiúk akik nekem tetszettek például mind helyesek/aranyosak voltak, de nem izompacsirták, hasonló testalkatúak, mint te.
2018. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az előző válaszolók hol élnek? A lányok a kisugázás alapján éreznek vonzalmat. Ebben egyformán számít a külső és a belső (h milyen hangulatot okozol). Ha a tested szerinted önmagadhoz képest túl vékony akkor edzeni kell magadra izmot. Ennyi. F/28
2018. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, lehet, hogy nem kellene ennyire komolyan vennem a dolgot, csak valamiért mégis tőle félek, úgymond. Szeretnék olyan lenni mint ő, és ez nem is annyira tudat alatt átalakult egy hozzá való hasonlítgatáshoz.

Tudom, hogy az értelmes lányoknak több kell, de mindenki a szebbet választja valljuk be.

A jó kisugárzás meg megint csak nem az én oldalamon áll mert a természetem nem túl vidám és boldog, inkább az a rideg, megfagy a levegő ha ott vagyok típusú vagyok. Emiatt még pluszba nem könnyű az ismerkedés, nem feltétlenül leszek szimpatikus elsőre csak úgy.

Egyébként akarok tenni érte, hogy legyek izmosabb csak most nincs a konditeremre és arra ami vele jár pénzem. Ősztől tervezem, de már úgyis ez lesz az utolsó évem, többet nem fogom látni, magam miatt meg úgy érzem még ráérek.

2018. júl. 26. 14:44
 6/7 anonim válasza:

Szerintem nincs gond veled :) es az edzettsegi szinteden bármikor tudsz változtatni, járj kondiba.

2Ol

2018. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekdm bejon.

N/35

2018. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!