Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a lányos fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a lányos fiúk jönnek be? Valami gond van velem? Vagy találhatok így valakit?

Figyelt kérdés

A lányos alatt nem azt értem, hogy sminkeli magát, stb, nem mintha azzal bajom lenne, csak nekem azok a fiúk jönnek be, akik nem férfiasan jóképűek, hanem szép arcúak. Annyira szép, finom vonású arcuk van, hogy az már beillene lánynak is, plusz az ilyen srácoknak általában vékony/szálkás a testalkatuk, szóval ja. Sokszor olyanok jönnek be, akikről első ránézésre el sem tudom dönteni, hogy egy fiús alkatú, fiús stílusú lány, vagy pedig egy lányosan finom arcú fiú.


Tudom, ez egy régi kép egy régi színészről, de elég jól mutatja, hogy mire gondolok:


[link]


Valami gond van velem? Sokan azt mondják, hogy biztos leszbikus vagyok és bár abszolút toleráns ember vagyok, de nem hinném, hogy ne volnék hetero...

De nagyon megrémiszt, hogy ennyire csak az ilyen típusú fiúk jönnek be...

Meg egyáltalán, lesz így valaha valakim, vagy ez valami furcsa fétis ami nagyon nincs rendben?

Segítsetek légyszi!!

Köszi a válaszokat!!


16/L



2018. jún. 13. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ezzel semmi gond:)

Nekem is tetszenek az ilyen fiúk de attól még nem vagyok lezbikus se biszex. Teljes mértékben a fiúkat kedvelem.

Nem kell hinni másoknak azért mondják ezt mert neki furcsa mivel a többség a nagyon férfias férfiakat szereti.

Az ilyen fiúk általában "finom lelkűek" is ami egy lány szepontjából elég jó mivel nekünk magas érzelmi IQ-nk van :)


17/L

2018. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Jellemre ne legyen lányos,mert az viszont gáz.

2018. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

#1: Amúgy:

Az érzelmi IQ-t EQ-nak hívják és egyáltalán nem merül ki annyiban,amire te gondolsz, sőt.

2018. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyi a gond hogy fiatal vagy. És még sokmindent nem tudsz. De sebaj nem elítélés csak lerövidítve az érzékenyebb fiúk jönnek be neked . 19F. Amúgy hasonló vagyok amit leírtál.
2018. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat segítettetek! :)

Igen, tényleg az ilyen belsőjű fiúk jönnek be, akik ilyen érzékenyek mélyebb gondolatokkal, művészlelkűek... :D

Akkor lehet, hogy csak erről van szó, nagyon remélem. Csak hát olyan sokan csesztetnek ezzel a leszbikus dologgal, ami elég zavaró tud lenni...

2018. jún. 13. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Hat ez ekeg fura, eloszor azthittem lany volt a kepen xd
2018. jún. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ezt nem tudom megérteni. :D Én hetero fiú vagyok, de sose tudnám elképzelni, hogy a férfias, akár szőrös, vagy izmos nők jöjjenek be.. :D
2018. jún. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon gáz. Lehet leszbi vagy.
2018. jún. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is total ezek jonnek be evek ota, aztan a baratom teljesen az ellentete lett az osszes imadott lanyos fiu kiszemeltemnek, teljesen kilog a sorbol. A szerelem nem valogat.:)
2018. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Magyarán szólva egy kigyúrt, érzéketlen,antiromantikus bunkó? A lányos fiúnak ez az ellentéte 😉
2018. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!