Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi el barátnőmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi el barátnőmet motorozni velem? 19F

Figyelt kérdés

Barátnőm most töltötte a 18. Arra gondoltam, hogy meglepen egy motoros kirándulással, de nem akarják elengedni a szülei. Hozzáteszem nem vagyok egy bunkó, száguldó motoros. Mindig figyelek, mert régebben sikerült egy párszor eltaknyolnom. Még pénzbe se kerülne nekik minden motoros cuccot én állnék. De ígysem mennek bele. Megbízható vagyok, egyszer sem bántottam a lányukat, mindig kedves vagyok velük, de ha felteszem ezt a kérdést teljesen kiakadnak és elkezdenek cseszegetni, de értelmes okot nem akarnak mondani. Barátnőm is szeretné, de őt is csak cseszegetik emiatt. Egyszerűen nem értem.

Remélem jó kategóriába írtam a kérdést.


2018. júl. 26. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert féltik. Nem tőled hátha nem vigyázol rá. Hanem te is láthattál például olyan autóst hogy szemből, előzés közben áttért a sávodba és alig fértél el. Vagyis ha te szabályos vagy, az nem garancia arra hogy más közlekedő is az.

Ha busszal mennétek kirándulni akkor lehet hogy a Föld megkerülése ellen sem lenne kifogásuk.

2018. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az normális,ha a szülő félti a gyerekét. Ha ennyire,az SZERINTEM azért lehet,mert egy ismerősük (esetleg családtag) szenvedett már balesetet. De lehet,hogy csak nagyon féltik. Kérdezd meg a barátnőd,hogy máskor is így viselkedtek e a szülők.
2018. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Igazuk van, motorozni életveszélyes!


NEM miattad, de a motoron SEMMI nem véd, ha egy idióta beléd megy. Ott ülsz egy szál lószar ruhában, az autós úgy ken fel a fára, mint a frász.


Autóban legalább ott a kasztni, ami megóv valamelyest.

2018. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tartanak "egy szintűnek" téged úgyse fogják megmondani miért, nemhogy meggondolják magukat.

A lányos szülők, főleg az apák és főleg tinikorban csak veszélyforrásnak és elűzendő vadnak tartják a fiúkat, hát még ha motorozik is.

2018. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat bocsi de en is megertem őket pedig en is kotorozok 😅 . Eshat pont ezert tudom hogy mennyire is veszélyes.. Gondolj bele ,hogy rahtad mullik a lany élete. És öszinten en mehertem őket hogy nem akatjak a kedbe tenni az eletét még akkor se ha bíznak benned és tudjak ,hogy semmiképpen se akarnal neki rosszat. Ráadasul motorozas közben még sajat hibádon kívül is meghalhatsz. És en nem ellenzem a motorozást,sőt imadom. Meghalnák ha nem motorozhatnák . De akkor is próbáld mehérteni a szüleit mert nem egy játék a motorozás...
2018. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:
Bocs a sok félrenyomásért 😅
2018. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, hogy nem mentek mégse és elmegy hozzád a csaj majd onnan elmentek motorozni és utána busszal hazamegy...Egy szavuk sem lehet!!
2018. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Féltik őt,amit én is megértek,hiába motorozol biztonságosan,tudod ,,nagy az isten állatkertje,csak alacsony a kerítés".....nem muszály neked hibáznod,elég ha egy autós nem vesz észre,nem ad elsőbbséget,stb. és már meg van a baj
2018. júl. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Huu nálunk teljesen más a helyzet. Lány vagyok, és 12 éves korom óta motorozok, a barátommal is én szerettettem meg ezt :D

Na bocsi ne én legyek a téma

Nem tudom, milyen az a túra, természetes, és jogos, hogy féltik a lányukat, és hiába 18, és azt csinál, amit akar, nem akar emiatt szemben állni a szüleivel..

Először is, szerintem ne túrázz vele, hanem a szüleivel beszéld meg, hogy elmentek néhány km-re, max 1-2 órás utazásra, és ha nem is nagyon ült még motoron, legalább szokhatja :)

Másrészt, ha épségben hazakerül, talán idővel rá lehet beszélni a szülőket is

Bár, ha egyszer össze költöztök, nem lehet majd kifogásuk :D felnőtt, és nem velük lakik, nem szólhatnak bele

2018. júl. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!