Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex barátnőmet egy másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnőmet egy másik fiúval láttam a buliban, pedig csak 5 honapja szakítottunk?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel olyan 4-5 honapja szakítottunk. Tegnap volt egy sulis buli, ahova egy sráccal érkezett, es hat szemmel láthatóan szerelmesek voltak egymásba (nem csók vagy ilyesmi, de táncoltak olyan “romantikus” módon, meg vele volt egész este, barátnők/haverok sehol), vagy legalábbis alakult köztük valami. Engem meg nagyon kiakasztott, hogy csak 4-5 honapja szakítottunk, de mar van valakije! Vagy csak en reagálom túl a dolgot? Mindenesetre tökre kész vagyok ettől, ennyi idő alatt hogy lehetne túllépni valakin??
2018. márc. 28. 15:19
 1/10 anonim válasza:
Könnyen.
2018. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok együtt?
2018. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 hat ez eleg bonyolult. Se veled se nélküled kapcsolat volt, 3 éven keresztül kisebb (pl 2 hét)-nagyobb (6 hónap) megszakításokkal voltunk együtt, de végig szerettük a másikat, csak együtt valahogy nem működött, ez volt a szakítás oka. Meg az exem azt állítja, hogy “zavaró volt neki, hogy sok lany barátom van, es hogy megolelem őket, meg szivecskezunk egymás posztjai alá”. De ez szerintem tökre nem jogos, ha egyszer ok a barátaim...
2018. márc. 28. 15:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnezest, nem 3, hanem 2 év, elírtam
2018. márc. 28. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
most legalább szivecskézhetsz nekik... ennyi okos embert
2018. márc. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 ezt hogy érted?
2018. márc. 28. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:

2 év fél éves szünettel együtt? Minden egyes szakítás után újra kell kezdeni számolni. 2 év sok idő, de nem a te esetedben, ahol jobb esetben másfél lehet az is összesen.

5 hónapja szakítottatok talán véglegesen, attól a pillanattól kezdve szabad ő is te is. Hogy mit kezd az életével az az ő dolga, lehet csak azért van vele, hogy elfelejtsen téged.

De ha 6 hónap is volt külön akkor valószínű, hogy könnyen túltette magát, ha akkor nem hiányoztál neki.

2018. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy érti, hogy szabad vagy és azt csinálsz amit akarsz.


Bár én nem értem az ilyeneket mint te, hogy mindenhova szivecske meg puszis szmájli. Nem a neten élek, de számomra az is érték és nem használom közhelyeken. Engem is zavarna ha a barátnőm mindenhova azt rakna.

2018. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Basszus srácok, szegény idejön segítségért, ti meg oltjátok őt, így csak szarabb lesz neki.

Szerintem te reagálod túl, de általában egy fél év minimum kell, hogy túltedd magad a szakításon..

Amit tudok tanácsolni, hogy próbáld lekötni magad és nem foglalkozni vele, ha meg rád jön a rossz érzést, hagyd, hogy elmúljon, és semmiképp ne írj rá.


Legközelebb mielőtt összejössz valakivel gondold arra, hogy, ha szerelmes leszel, de utána szétmentek akkor 2x olyan rossz lesz kilépni a kapcsolatból, mint belemenni.

2018. márc. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Másfél évig együtt voltunk exemmel, szakításunk után 1 héttel összejött egy másik sráccal. Fel a fejjel, járj bulizni, és próbálj meg nem szerezni tudomást exedről. Barátok sokat segitenek a felejtésben és szerintem hanyagold a kapcsolatot egy időre.. szar lesz megint belemenni egy kapcsolatba, végigjárni az utat majd megint egy fájdalmas szakitas elé nézni. Szórakozz és éld az életedet
2018. márc. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!