Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok, ha egy lány részeg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok, ha egy lány részeg?

Figyelt kérdés

Nem k..... meg semmi csak jol esik😂😂😂😂De csak neha

Tenyleg nem iszok mindig

Nem mintha erdekelne,hogy kinek nem tetszik csak úgy kerdem



#alkohol #SZERETEMAZALKOHOLT
2018. júl. 27. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi, de számomra gáz!

Én nem iszok, mert nem szeretem. De aki olyan részegre issza le magát, az nekem taszito az ilyen csaj...


Tudtad h elpusztitja az agysejtet?

2018. júl. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az a lány alap stílusától függ.

Valóságban még nem láttam olyat, hogy ez vonzó legyen, inkább taszító a dolog, mármint persze minden embernél taszít a teljes részegség, nem csak nőknél.

Filmekben gyakoribb, hogy vonzónak látom az ilyen alapból elítélendő dolgokat, pl. Harcosok Klubjában Marla Singer Xanaxos, mégis tök vonzó számomra.

A The End of The F...ink World-ből úgy rémlik Alyssa is ivott, bár már nem vagyok benne biztos, na mindegy, az ilyen "leszarom" stílushoz illik a pia, amúgy taszít. :D

2018. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha nem mindig csinálja akkor nem zavarna.
2018. júl. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek kell neha egy reboot.
2018. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ugyan én csak akkor iszok alkoholt ha szülinap vagy buék ha van,de ha a csaj szinte minden hétvégén lerészegedik akkor szerintem az gáz..Tudod kérdező ez így szokott lenni,ha valaki elkezd cigizni és ha gyenge az akaraterő akkor rászokik,nem tudja abba hagyni..Az alkohol is ugyan ilyen..Mit gondolsz azok az emberek akik úgymond alkoholisták azok rögtön 1 nap alatt lettek azok? A válasz az hogy nem..Minél többet iszol és minél gyakrabban,annál rosszabb lesz..Addig örülj ameddig tudod hol a határ.Spoiler: ha jól tudom a sör az egy férfi ital ,azis gáz ha te nő létedre azt iszod,akkor annyi erőből el mehetsz a kocsmába és csapolnak neked jó hidegen...
2018. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
"Spoiler: ha jól tudom a sör az egy férfi ital ,azis gáz ha te nő létedre azt iszod,akkor annyi erőből el mehetsz a kocsmába és csapolnak neked jó hidegen..." mi van? :DDDDDDDDDD mi az hogy férfi ital
2018. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy a kérdező Ne igyon sört,hanem azt hogy szerintem ritka hogy egy nő pont a sört szereti..Akiket én ismerek azok egyáltalán nem azt isszák..Jaa de mégis,vannak egy páran itt ahol lakok,olyanok akik még az árvák könnyeit is megisszák,ezek a ribizlik.Logikus példa: sörös reklám: csajok isszák vagy a férfiak? Egyértelmű hogy a férfiak..igaz hogy csak reklám de van benne igazság..Sőt,az alkohol nemis a nőknek lett kitalálva (szerintem) de ma mát mindenki azt iszik amit csak kíván.Spoiler: Azis fura hogy egy nő 1.5 literes (műanyag kiszerelésben) megveszi a sört és abból issza..
2018. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Amugy meg kérdező,ha nem érdekel a mások véleménye akkor mi a faxnak tetted fel a kérdést? Nem mintha érdekelne de azér mégis mit szóltok a kérdésre :D birom mikor nyári szünet van és egyesek unatkoznak otthon és feltesznek egy olyan kérdést amit maga a kerdező megis hazudja azzal hogy letagadja az igazságot :D Tudjuk jól hogy azért csak mégis érdekelnek a válaszok :D De sebaj,erre inni kell :D :D :D :D
2018. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom csak úgy😂😂😂😂😂😂😂😂Amúgy meg nem izgat nem vagyok alkesz amúgy sem🙂😄

Pedig a nők is isszák a sört 😁

És épp ettől nem alkeszek,mert nem egy tömény ital..,

Miért akkor a nők mit iszanak?Jack daniel’s-t?😃

Hadjuk már a sörtől senki nem lesz alkoholista😃

2018. júl. 28. 23:39
 20/22 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem foglalkozók másokkal.
2018. júl. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!