Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha részeg voltam és nem akart...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mateddzon kérdése:

Ha részeg voltam és nem akart velem csókolózni a lány az azért volt mert részeg voltam vagy azért mert nem jöttem be neki? 16/F

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán azért, mert nem akar minden szembejövővel csókolózni? -.-
2017. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mindkettő.
2017. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké kicsit hiányos volt a kérdés. A lényeg az hogy ismerjük egymást 1-2 hónapja és beszélgettünk órákon keresztül miután bepróbálkoztam
2017. máj. 18. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hát.. a költő így írja gyönyörű versében:

"és ott a park, a régi szerelmek lábnyoma,

a csókok íze számban hol méz, hol áfonya,"

[link]


nagyon bensőséges dolog ez, nem lehet valami rossz tequila, vagy sör, kannásbor illata, a hely a körülmények is legyenek nyugodtak, nem valami lebuj,- és akkor valószínű sikert érsz el nála. (most talán sírdogál, hogy nem jól közelítettél hozzá, vigasztald meg)

2017. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mi a büdös lófszért iszol? Megérdemled hogy nem csókolt meg!
2017. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Vagy mert nem is lány volt, vagy nem a fiúkat kedveli:) Honnan tudnád, ha nem voltál annyira józan?:) Amúgy tudom, barátok mondhatták:) De ha ők meg szintén..:)
2017. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem tudjuk megmondani, csak a lány tudja, hogy akkor ott mi játszódott le a fejében. Mi csak találhatni tudunk :)
2017. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, tényleg csak találgatni tudnánk, szóval esetleg kérdezd meg tőle. Ha akkor annyit beszéltetek nem lehet gond elhívni egy talira és ott tudtok erről beszélni, illetve látni is fogod valószínűleg, hogy bejössz e neki, benne lenne-e a csókban vagy sem.
2017. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!