Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valahonnan névre szóló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahonnan névre szóló parfümöt rendelni?

Figyelt kérdés
Barátomat szeretném meglepni egy ilyennel. Még régen valahol olvastam azthiszem hogy valahol ha mesész a másikról elkészítik a saját parfümjét. lehet ilyet rendelni valahonn?

2018. júl. 29. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de nagyon drága. Értsd, több százezer Ft vagy akár millió is. Ehhez egy "orr" nevezetű mesterre van szükséged, pl. amilyen ő: [link] A legjobb eredményt viszont úgy éri el, ha az alannyal találkozik, akinek szánják a parfümöt. Mert az nagyon fontos, hogy milyen bőre van az illetőnek és milyen a bőrének a természetes illata, mert ettől függ, hogyan viselkedik rajta az illatszer. Akár teljesen más illatot is mutathat, ezt figyelembe kell vennie a mesternek. Állítólag nagyon profi és bár tényleg borzasztó sokba kerül, a parfüm nagyon fog tetszeni annak, akinek készítették, ez a szolgáltatás lényege. Ismeretségi körben egy lány érettségi ajándékként kapta ezt.
2018. júl. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
#1 Mit szívtál?
2018. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdező azt kérdezi, hogyan érhető el az a szolgáltatás, hogy egyedi parfümöt készítenek egy adott személynek. Leírtam hogyan, mellékeltem hozzá egy cikket is, plusz megosztottam egy saját ismeretet az árról, amit pont az említett érettségi ajándék miatt tudok. Ha valakinek ebből bármelyik TÉNY nem tetszik, az az én hibám lenne? :D

Ha cáfoló tények vannak a birtokában, ossza meg nyugodtan, segítse a kérdezőt vele. ;)

2018. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!