Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rákbetegeknek szóló könyvek?...

Rákbetegeknek szóló könyvek? Letölthető valahonnan?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 11:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Leukémiásoknak való része érdekel!

Ha van tapasztalat azt is várom!

2013. ápr. 18. 11:18
 2/9 anonim ***** válasza:
A kislányom leukèmiás, ALL-es. Normális könyvet én még nem találtam erről. Mi regisztràltunk több alapítványhoz, itt kaptunk tájékoztató füzeteket a betegségről, hogyan étkezzen, kemóról.
2013. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom a kicsit :(

Nekünk nevelő apám lett beteg AML

Ti miket esztek? Fehér liszt helyet glutén mentes vagy teljes kiörlésű? Sok zöldség (gondolom akkor ragu levesek meg ilyenek... Párolt rizs..

Ilyen tanácsok kellenének.. Vagy az alapítvány címek

2013. ápr. 18. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel az én kislànyom még csak màsfél éves, így nekünk nehéz az ételekkel próbálkozni, de elivileg a glutént és a cukrot kerülni kell, cukor helyett nekünk a xilitet ajánlották. Kerülni mindent ami mesterséges, sok zöldség, gyümölcs. Bár én örülök, ha eszik valamit...

Mi főleg gyermekeket segítő alapítványokhoz mentünk, de szerintem ketess rá a neten és írj emailt minden ràkbetegekkel foglalkozó alapítványnak! Kérj segítséget, felvilágosítást a bezegségről! Ezzel nem veszthetsz semmit. Rákellenes liga pl

2013. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi :)

A glutén az nekem is eszembe volt meg a cukor mert a szénhidrát táplálja a rákos sejteket, így xilitet pont ma vettem, meg röpke 1700 forintért glutén mentes lisztet...

2013. ápr. 18. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nagyon drágák ezek a dolgok és az én lányom a glutènmentest meg sem eszi...

Ha túl leszünk a kezelés intenzívebb részén el fogunk menni egy természetgyógyászhoz is.

Remélem hamar meggyógyul a nevelő apád, mi is azon vagyunk!

Kitartást nektek!

Ja, ha talàlsz vmi jó könyvet

2013. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, véletlenül elküldtem. Szóval ha talàlsz vmi jó könyvet vsgy letölthető anyagot kérlek írd meg!
2013. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

megírom ígérem :)

ncore-ra már kitettem kérésként 3 könyvet is :) Ha feltöltik átküldöm pdf-ben.

2013. ápr. 18. 16:31
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jókívánságot :) Gyógyuljona kicsi is minnél hamarabb!!!
2013. ápr. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!