Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért jelölitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért jelölitek vissza azt a fiút aki nem is ismer benneteket meg ti se őt? (több lent)

Figyelt kérdés

Már régóta foglalkoztat ez a kérdés.

Csináltam egy felmérést a Facebookon:

A felmérés arról szólt, hogy meg jelöltem 30 olyan lányokat akikkel nem is beszéltem sőt nem is találkoztam életem során egyszer sem.

Az volt bennem a kérdés, hogy mennyi lány fog megerősíteni (vissza jelölni).

Az eredmény pedig azt mutatja, hogy a 30-bol 23 lány jelölt vissza.

Azt tudni kell, hogy 23 lányból 19ember csak 15 illetve 19 év közötti.

A maradék 4 pedig 20-22év közötti.


(Válasznál ha megoldható kort is írjatok.) Köszönöm előre is!

Ja és 17/f


2018. júl. 29. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok lány, de szerintem veesenyeznek, hogy kinek van több követője, meg hogy hány lájkot kap majd a következő profilképük, így minden potenciális követő jól jön! :)
2018. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Én nem jelölök vissza senkit sem ha nem ismerem. Ha gyanús, hogy esetleg (egyetemi/gyerekkori ismerős lehet ráírok és megkérdezem honnan ismerjük egymást. Ha sehonnan, akkor tiltom is egyből. A face nem társkereső csak sokan ezt nem fogják fel. Egyébként azért jelölnek vissza, mert fontos nekik, hogy minnél több ismerősük legyen. Mert akkor menőnek hiszik magukat. Pedig csak gyerekesek.
2018. júl. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan ember, aki visszajelöl olyanokat, akiket nem is ismer? :O Én azt se értem, egyáltalán minek olyan bejelölni, akiket nem ismersz. A Facebook az ISMERŐSEINKNEK van, nem? Nekem tök paradoxnak tűnik az, hogy valakinek olyan ember az ismerőse, akit nem ismer.
2018. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Vissza szoktam őket jelölni, megírja hogy mit akar, és én eldöntöm hogy mi legyen vele. Sokan csak egy-egy csoportból írnak, hogy van kérdésük. Ezután még mindig le tudom tiltani ha olyan. Nem tudom ti hol éltek, de senki nem versenyzik azon hogy mennyi ismerőse van...
2018. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hát ez engem is érdekel. Soha nem jelölök vissza olyat, akivel nem váltottam már a való életben is pár mondatot (legalább!). Alapból azt állítottam be, hogy csak "Ismerősök ismerősei" jelölhetnek be
2018. aug. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de nem jelölöm vissza soha, akiket nem ismerek. Sőt, sokszor azokat sem, akiket igen..

23/N

2022. jan. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!