Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőm a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm a kiszemeltettem már "kavart"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem, és én is neki. Elég régóta tetszik nekem, és én mindigis jóba voltam vele. A barátnőm eleinte utálta, majd kitalálta, hogy szerelmes belé (ekkor még nem tetszett a srác), eléggé rámászott (igen.. a barátnőm.. egy tinip|csa), és a srác is beleesett. Azóta már megint kitalálta, hogy utálja, de még mindig flörtöl vele.


Akkoriban a fiúval én nem voltam igazán jóba, mivel a barátnőm teljesen behülyítette.


Majd kibékültünk, és ekkor kezdett el tetszeni nekem, és én is neki..


A barátnőm pedig folyton azt mondogatta, hogy "Nem illünk össze", "Nehogy összejöjjetek, emlékszel mi volt egy éve"


Hát igen.. egy éve egy éve összejöttem egy olyan sráccal, akivel kavart, de nem volt szerelmes belé.. 2 hét után szakítottam a sráccal, mert az egész baráti társaság ellenem fordult, hogy mekkora egy önző bunkó vagyok :"DD


Úgyhogy semmi kedvem, hogy még utáljon 2 évig 😅😅


Mesteri abban, hogy bárkit bárki ellen fordítson 😅



2018. júl. 31. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Kiszemeltemmel*

Bocsesz, elírtam 😅

2018. júl. 31. 18:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, én kezdetben megválogatnám a barátaim. :D

A srácot meg.. ha érdekel és te is őt akkor közeledj felé.

2018. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem barátnő kezdjük ott :D

Kit érdekel ha nyomul..fölleg ha srác észre se vette éveken keresztül :D :D

2018. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem barátnő :"DD


Eredetileg azért barátkozom meg vele, mert még 2 éve "kimentett", ebbe nem szeretnék belemenni, a lényeg, hogy észhez terített (nem, se nem drogoztam, se nem ittam xdd), és azóta elvárja, hogy vele legyek.. Próbáltam már többször sokféleképpen megszakítani vele a kapcsolatot, de mindig ezt az esetet hozta föl, és hogy én mindig elhagyom :"DD

2018. júl. 31. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem mondd meg a barátnődnek, hogy nem áll feletted, ergo nincsen olyan helyzetben, hogy parancsolgasson neked. nehogy már ő döntse el, ki hozzád való és ki nem.


akit ellened lehet fordítani, az pedig soha nem is volt a barátod.

meg kell tanulni egyedül lenni, és majd megtalálnak azok, akik valóban a barátaid, mert ők nem azok.


a fiúval kapcsolatban ne habozz, ha kölcsönös a dolog.

2018. júl. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2018. aug. 1. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!