Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz ha azzal a csajjal kavarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha azzal a csajjal kavarok akivel kb fél éve a haverom kavart?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel az egyik barátom kavart fél éve és nem rég a lány szerelmet vallot nekem csak nem tudom hogy a haverom túl tette e magát már mert azt mondja, hogy túl tette magát de nekem néha úgy tűnik hogy nem. Ezért kérnék egy kis segítséget/tippeket mi tévő legyek.(a csaj nagyon szép)
2016. aug. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Maga a kavarás a gáz.....
2016. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed a gáz.

Mind tartalmilag, mind helyesírásilag.

2016. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eléggé...Neked megéri tönkre ..... a haveroddal a kapcsolatod egy csaj miatt??
2016. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 misshutcherson ***** válasza:
A használt alsojat nem venned fol?
2016. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"A használt alsojat nem venned fol?"

Ez mekkora ostobaság!

2016. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Szöszi_55 ***** válasza:
Szerintem elsőnek beszelj róla a barátoddal. (Ha fogod latni rajta hogy meg mindig nincs túl rajta akkor ne kezdjél bele semmibe se) viszont ha csak azt hajtogassa hogy -jaaa persze..igen túl vagyok rajta,akkor probald meg a csajjal. Főleg ha neked tetszik. Mivan akkor ha éppen életed szerelmét veszíted el ez miatt?? Nem lehet tudni...igen ,ez bonyolult dolog,de ha a haverod is igazi haver ő is megérti majd. De azért próbálj még beszélni a haveroddal erről. Mert ha már nem kavarnak es ha jartak de mar szakitottak,akkor csajhoz semmi köze sincs. Ennyierővel már senki járjon akkor azzal a szerencsétlen csajjal..nem?!..hülyeség.
2016. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szereted, és ő is szeret mi a baj? Haverod és ő szakítottak nem? Akkor már semmi közük egymáshoz. Ez egyáltalán nem gáz.
2016. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De gáz! Semmiképp se állj le vele, a barátod soha nem fogja bevallani hogy zavarja de rosszul fog neki esni. Nekem is volt egy 7éves barátságom, és az tette tönkre hogy összejött az exemmel..
2016. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De nem értelek titeket... Ha egyszer szakítottak akkor miért ne lehetnének együtt? Attól a pillanattól kezdve, hogy szakítottak semmi közük egymáshoz. Ennyi erővel senki ne járjon olyannal akinek már egyszer volt pasija/barátnője
2016. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!