Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval van egy srác, akivel egy suliba jártam és év vége felé elkezdett bókolni nekem meg tök aranyos volt stb. Elkezdtünk beszélgetni, úgy volt hogy majd talizunk is csak nyaraltam és táborban voltam, így sokáig nem beszéltünk, ő ilyen igazi menő srác, meg nem is forszíroztam a dolgot mert egy másik srác tetszett meg. Na de az egyik nagyon jó barátnőmet aki az osztálytársam lesz, elkezdte fűzni. Nekem abszolút nincs semmi bajom ezzel, nem vagyok féltékeny meg semmi, de azt vettem észre a srácon, hogy már nagyon barátnőt akar szerezni és ezért féltem a lányt. A csajszi tudja, hogy anno engem fűzött a srác, de nem zavarja. Közben ma likeolta be egy régebbi, kb 1 hónapos képemet instán, meg a storymon ugye lehet instán így szavazni hogy mennyire tetszik a kép és 100%-ot küldött (egy fürdőruhában egy stégen ülős kép hátulról, semmi extra, csak a másik srác miatt tettem ki, szerencsére ő is szavazott rá c: ) és nem tudom mi legyen mert ő tényleg nagyon lelkes és engem az a csávó nem érdekel.

köszi a segítséget!


2018. aug. 4. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Oké, de mi a kérdés? xD Nemigazán értem, de az a srác aki neked tetszik azzal foglalkozz. Annak a lánynak nem kell mondanod semmit, ha akar összejön vele és kész, téged mar nem erdekel, akkor?
2018. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!