Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akire ráírtam chat.hu-n és írtam, hogy szeretne beszélgetni akkor jelöljön be fb-n, mert ott vagyok csak aktív.

És kis késéssel látta és bejelölt, majd elkezdtünk beszélgetni.

És hát nagyon sokáig eltudjuk húzni a beszélgetést.

Tehát napokig nincs vége a beszélgetésnek.

Olyan dolgokat beszélünk meg egymással mint a barátok, hát már amúgy barátok lettünk azthiszem.

Segítettünk egymásnak, viszont még annyira nem ismer...

Megkérdeztem mi a véleménye rólam és azt mondta, hogy segítőkész vagyok (írt rá példát is) és elmondta, hogy sokmindenről eltudunk beszélgetni meg sok témáról eltudunk beszélgetni és ez így jó.

Nem ismer még így még azt mondta, hogy jó fejnek tűnök.

Szerintetek valahogy kezdeményezzek?

Ha igen hogyan próbáljak meg úgy kezdeményezni, hogy ne legyek rámenős?

Ha nem akkor miért nem?

Mindketten 16 évesek vagyunk.

16/L


2018. aug. 1. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek még egy kicsit, aztán ha ő nem tenné, esetleg hívd el valahová találkozni. De szerintem ezek, amiket mondott, még nem jelenti azt hogy tetszel is neki, szóval erről lehet nem ártana előtte megbizonyosodni. (Meg arról is hogy nem fake profil, de gondolom nem szükséges az internetes társkeresés veszélyeiről papolnom neked.:D)
2018. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess velem.
2018. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!