Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem valahol, két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujvari akos222 kérdése:

Megismertem valahol, két nappal később találkoztunk, sokat csókolóztunk, láttam a szemein hogy jól érzi magát, de azóta elutasít?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki

Nagyon hosszú,de kérlek szánj rá egy kis időt


Nyaraláson találkoztunk 3 lánnyal,akik elhívtak minket (legjobb haveromat es engem) egy helyi éjszakai fürdőzésre


A 3 lany kozul az egyik nagyon megtetszett es jol is ereztuk magunkat,beszelgettem vele,hulyeskedtunk

Aztan megbeszeltuk hogy valamelyik nap elutazunk hozzajuk a szomszed varosba iszogatni

Ez 2 nap múlva meg is történt,elmentunk a helyi parkba és zenéthallgattunk,ittunk,jól éreztük magunkat

A szomorúbb zenék kicsit lehangoltak,és elsétáltam tőlük hogy ne lássák hogy mindjárt sírok

(Nemrégiben elhunyt apukám)


A lány utánamjött, szorosan magához ölelt és velem sírt

Kérdezte hogy miatta sírok-e,en elmondtam hogy miert,es megjobban sirt velem

10percig el se engedtuk egymast,utana meg beszelgettunk kettesben,a tobbiektol kb 100meterre

Láttam a szemein hogy nem vagyok kozombos szamara ezert megcsokoltam amit viszonzott is,10percig csak csokoloztunk aztan visszamentunk a tobbiekhez

Leultunk,es o a combomra fekudt,megfogta a kezem es simogattam,

Majd elmentunk setalni,mondta hogy kar hogy nem ott lakok

Leultunk egy padra,beszelgettunk,rajtam fekudt es simogattam,csokoloztunk nagyon aranyos volt,aranyosan nezett ram,mindent lattam a szemeiben

Azota megtudtam hogy ez a lany csak miattam akart jonni aznap este,mert tetszem neki


Par nappal kesobb irtam neki hogy nagyon sokat gondolok ra..es akkor jott a hideg zuhany


Aztmondta neki nem jelentett semmit,nem kellett volna megtortennie es visszacsinalna,de ez van

Egyebkent van “baratja” akivel gyakorlatilag egyutt sincsenek,ez a se veled se nelkuled,es a tortentek elott par nappal aztmondta neki hogy takarodjon az eletebol,ezert nem is vettem ot figyelembe mikor megcsokoltam


Mikor leirta hogy neki nem jelentett a csokunk semmit,szarul esett de ez van,ilyen az elet

Aztan kezdett zavarni ez a dolog,mert teljesen mast lattam akkor a szemeiben,es hiaba irja ezeket a dolgokat,en erzem,es ereztem hogy ez nem erzelemmentes dolog volt


Nem fogok irogatni neki,semmi ertelme nem lenne,de szeretnem szemelyesen megkeresni hogy kideruljon az igazsag

A szemei mindent elarulnanak

Kb 70kilometerre lakik,de csak a varost tudom,mast nem

Valahogy megoldom hogy megtalaljam,nem ezen mulik


Szerintetek mennyire hulye otlet?

Nagyon hianyzik


Koszonom hogy vegigolvastad


2018. aug. 5. 22:26
 1/2 anonim válasza:

szerintem ne keresd meg . sajnos lehet gyorsan megvaltozott a dontese veled kapcsolatban nem tudni miert .nem ér annyit ezekutan hogy futkározz utána .

nalam is volt olyan hogy iszogattunk megtetszett egy fiu csokoloztunk másnap meg rajottem hogy nem akarok tole semmit de nem tudom miert 16/L

2018. aug. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Na lett valami belőle végül? :)
2019. dec. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!