Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban elég furán viselkedik velem. Ha találkozik velem nem köszön még beszélni se beszél velem az osztályban,De ha elkérem a leckét akkor kerdezősködik meg angyalkás smileyt küld ja és facen majdnem mindent likeol amit kiteszek. Szerintetek miért csinálja ezt?

2018. aug. 6. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki szerintem szedje össze magát annyira hogy ne csak írogatni merjen. Nem érdemes foglalkozni vele.
2018. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki.
2018. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is tetszel neki, de nehogy nyiss felé, amíg nem képes lépni.

Egyébként ha kicsit féltékennyé próbálod tenni, egyből kiderül mi a helyzet, bár szerintem nincs rá szükség:)

2020. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!