Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek neki? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Van valami szandeka vqgy csak szimplan kedves?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel egy helyen dolgozunk,mar az elso napon oda jott hozzam hogy miujsag,aztan minden egyes nap keres alkalmat hogy megkerdezte mizu,mindig nez es latom hogy figyel akkor is mikor en pl massal beszelgetek,mosolyogni is szokott ram de altalaban en mosolygok eloszor o pedig viszonyozza.

Senki massal nem beszelget es nem kerdezget mastol mindig csak hozzam jon oda es valamelyik nap megkerdezte de csak igy a semmibol,mert eppen nem beszelgettunk hogy amugy mit csinalok hetvegen? Nem tudom,ez nekem olyan ketertelmu mert lehet ilyen erdeklodo tipus de lehet hogy van valami szandeka,legalabbis azok alapjan amiket irtam is nekem ugy tunik

Szerintetek?



2018. júl. 7. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem van valami szándéka. Ez olyan 100%.
2018. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bizom benne egyebkent hogy van valami szandeka,csak minden nap beszelgetunk,nezzuk egymast stb viszont valahogy egymas nevet meg sose kerdeztuk meg..Ez olyan fura nekem hogy az miert nem erdekli vagy nemtom miert nem kerdezi meg,lehet nekem kene,bar kb 1 hete beszelgetunk igy a munkahelyen mert azota vagyok ott
2018. júl. 7. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztosan tetszel neki. Az meg, hogy meglerdezte, mit csinalsz hetvegen, valoszinuleg azt jelenti, hogy randira akar hivni, csak meg nem mer rakerdezni. Mig ez megtortenik add ala a lovat, mutass egyertelmu jeleket, hogy tetszik neked (mar ha tetszik).
2018. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!