Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Send this to your crush videó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Send this to your crush videó?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek már jó ideje tudtára akarom adni, hogy tetszik. Szerintetek ha elküldök egy ilyen videót, azzal nem égetem be magam? Az értelmes válaszokat megköszönöm!

2018. aug. 8. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy elég béna módja a közeledésnek, de ettől még lehet neki tetszik majd.
2018. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha big marvel vidit küldesz biztos a siker :'D
2018. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha elmondod neki egyenesen, abból nem származhat félreértés.

Ha érzel valamit, fejezd ki nyíltan, hagyjuk ezeket a találgatós hülyeségeket.

2018. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
végre valaki, aki ismeri:D
2018. aug. 8. 19:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, de nem tudom, hogy hol tudnám neki elmondani meg mikor. Nem nagyon beszélünk
2018. aug. 8. 19:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok hogy te ilyen módszerrel akarod vele közölni az iránta táplált érzelmeidet 😂😀
2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ez egy tök jó poén, és közben egy elég egyértelmű jel is. Ha én kapnék, vagy küldenék ilyet, akkor viccesnek találnám, de érteném az üzenetét is.
2018. aug. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, hogy egyet értesz:)
2018. aug. 9. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bigmarvel is the best. :3
2018. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni ajánlom figyelmedbe Rachel Van Dyken: A csábítás szabályai cimű könyvet. Ha sikerül levonni a következtetést akkor rájössz, hogyan csináld hogy figyeljen rád😉 ha nem akkor elarulom, hogy tedd féltékennyé😁
2018. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!