Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyen közömbös fizikaila...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iamess kérdése:

Hogy legyen közömbös fizikailag és érzéseileg?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve ,hogy szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba ,és hát nem szabadna ,és nem szeretném ezeket az érzéseket.Nem rég kiderült és azt mondta ,hogy el undoródik tőlem.1-2 hónapig nem is beszéltünk ,aztán rám írt és újra jóba vagyunk ,de az érzéseim nem akkarnak elmúlni.Rá adásnak ,az egyik legjobb barátnőm tetszik neki,akivel régen utálták egymást.Próbálok úgy tenni mint ,ha nem zavarna ,de nagyon nehéz...és nem szeretném őket elveszíteni ,de olyan mintha két szemilyiség lakózna bennem ,az egyik akinek nagyon fáj ,a másik aki magyarázza ,hogy nem szabad ezt érezzni.De nem tudok mit tenni,mindig nyomozók utánuk (tudom beteg),de egyszerűen mániákus vagyok ,és próbálok közömbös lenni ,de nagyon nehéz.A fiú úgy tudja ,hogy már nem szeretem.Próbálkozztam már ismerkedni,de senki se fogott meg .Próbáltam az önhipnózist ,de az is csak egy pár órára vette el a figyelmemet,a sorozat nézzés is nehezen megy ,mert romantikus alkat vagyok és mindig elképzelem magam a romantikus jeleneteknél vele ,ahh mitcsináljaak?

17/L



2018. aug. 9. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan....


Szereted : Igen


Ő szeret téged ? Hát....


Ne pazarolj el éveket, más fiúkat, új embereket....

2018. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el ,probálkozom ,de nagyon nehéz....már lassan bele örülök az egészbe...
2018. aug. 9. 23:09
 3/3 pincopallino válasza:
Nem fog tetszeni amit írni fogok, de nincs más lehetőséged. Kezdd el finoman leépíteni. Ne válaszolj az üzenetekre, ne érj rá, stb... Ha nála is van valami,(mert ugye végül csak ő írt Rád) akkor hadd küzdjön egy kicsit, jót fog neki tenni. Ha viszont ő tényleg abszolút semmit nem érez irántad, akkor meg a saját érdekedben kerülnöd kell, mert ebben érzelmileg felőrlődsz.
2018. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!