Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, őszintén, átlagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén, átlagban és maximum meddig szoktátok fizikailag kivánni a párotokat, mennyi idő után van, a mintha saját magam fogdosnám-állapot?

Figyelt kérdés
Légyszi olyanok irjanak, akik régebbi kapcsolataikrol irnak vagy ha a jelenlegiről, akkor arrol is tudnak objektiven nyilatkozni. Mert sokan azt szokták irni az ilyen kérdésekhez, hogy 20 év után is naponta többször vannak együtt. Nem vitatom ennek az igazságát, csak szerintem nem ez a gyakori.
2016. márc. 13. 18:24
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
31%
Egy régebbi kapcsolatom alapján kb egy évig érdekelt a csaj, persze volt amikor 4 hónap után meguntam, volt, hogy mindig érdekelt, csak más miatt szakítottunk, azaz nem voltunk ehhez elég ideig együtt, a mostani kapcsolatom meg még túl fiatal ehhez.
2016. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos ez nem csak rajtunk múlik. Ha mindig ugyanazt kapjuk, akkor valószínűleg hamarabb vágyunk valami másra. Viszont ha néha részünk valami újban, (nem a megszokottban) akkor az nagyon izgalmas tud lenni.
2016. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 év után is kívántam....

Nyilván nem olyan mint az elején, nincs az a nagy tűz.

De attól még kívánja az ember. Sőtt néha mikor minden klappol olyan volt mint a kapcsolat elején, vagy még jobb is:)

2016. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és pl ez a 10 év vajon mennyire általános ? magamtol pár évre tippelnék, szoval mázlisták vagytok / voltatok .
2016. márc. 14. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!