Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van valaki aki fiúsabb (pl vadászik, szeret vezetni stb) de közben tud nőies is lenni?

2018. aug. 9. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha találok egy ideális lányt akiben ezek ott vannak még pluszban akkor miért zavarna ez?

Főleg ha tud nőies is lenni

2018. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Én fiús vagyok és akkor én még hozzá szeretném tenni, hogy gamer vagyok, fiúsan öktözködöm, van hogy úgy is viselkedem (trágár szó, ütógetés)
2018. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem jönnek be. Egyébként a vezetést nem tartom férfiasnak, teljesen uniszex a vezetés :)
2018. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Rossz példa volt bocsi
2018. aug. 9. 23:29
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem fiús a hajad addig nincs gond :D Az hogy szeret vadászni az elég jól hangzik,és szeret vezetni alap dolog.És ami a legjobb benne,tisztában van saját magával hogy ő nő az a legjobb.
2018. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha még személyiség is megfog plusz amik le vannak írva akkor nagyon bejön. Főleg ha motorozni is szeret 😍😍😍
2018. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége és a külsője isbtetszene akkor igen
2018. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak ha perverz
2018. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mellette én lányosnak tűnnék, szóval nem.


Nem vadászom, gyerekes arcom van, dagadt vagyok (+ széles a derekam).

2018. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Félrértések elkerülése végett, kívülről nem vagyok fiús, csak szimplán nem vagyok tömeglány.
2018. aug. 12. 08:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!