Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar velem jóban lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem jóban lenni minden fiú osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most leszek 9.es és volt egy osztálytalálkozó és utána szinte minden fiú rámírt. Az egyikkel nagyon sokat beszéltem, folyamatosan bókolt viszont tudatára adtam, hogy köztünk semmi nem lesz. Egy másik fiú is bókolt viszont neki is mondtam, hogy barátként tekintek rá. A lányok annyira nem bírnak, nem tudom miért..

Miért írnak ha megmondtam, hogy nem érdekelnek?

Miért nem szeretnek a lányok?



2018. aug. 16. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiúknak most indulnak be igazán a hormonok, gondolom ez áll a hátérben.. Személyesen nem ismerlek így nem tudok válaszolni, hogy a lányok mért nem bírnak. De azt meg kell jegyezni mindenkinek van saját lelki világba, lehet ezért. Érdeklődési kör, divat,menőzés stb...
2018. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában nem bírják a lányok azokat, akiket túlságosan körbe rajonganak a pasik.
2018. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló a fiús részt megválaszolta, ezért én a lány részt fogom..


Tegyük fel, van egy gyönyörű, jófej lány, akire az összes fiú bukik már most.. Ki ne lenne féltékeny, hogy ilyen menő? Mindenki vágyik arra, hogy ilyen legyen

2018. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!