Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy csaj akivel jóban...

Van egy csaj akivel jóban voltam és az osztálytársam, kialakult egy konfliktus, meg akar verni, és az egész osztályt ellenem fordítja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb két évig voltunk jóban de nem voltunk igaz barátnők csak együtt lógtunk. Voltak fura dolgai, néha pár napra rá jött olyan, hogy engem piszkált, oltogatott az egész osztály meg az ő viccelődésén nevetett (kb csak vele voltam jóban az osztályból). Utána leállt, megint normális lett. Ez így pár havonta rájött. Próbáltam figyelmen kívül hagyni hiába ült mellettem. Most mind a ketten más osztályba kerültünk mert lebuktunk egyet, de ugye így is osztálytársak vagyunk.

Azt csinálta most, hogy nekem hónapok óta van barátom, amit ő nem vesz komolyan, és akik rá írogatnak fiúk azokat elküldi hozzám, hogy majd én beszélek velük. Szokott olyat is írni nekik, hogy szeretek d**ni és ezeket büszkén el is küldi nekem, hogy miket ír rólam. Gondoltam eddig nem csinálom a fesztivált kibírom ezt az egy évet amit még egy évig egy osztályban járunk, de barátom ezen nagyon mérges lett mikor megtudta, hogy a csaj ilyeneket ír és engem ajánlgat, ezért ráírt facebookon hogy állítsa le magát. A csaj rámírt hogy mekkora k**va vagyok, agyon fog verni, ha bemegyek suliba mindenkit ellenem fordít, keressek másik iskolát. Barátomat is elkezdte oltogatni. Egyébként egy cigány csajról beszélünk (ezt muszáj volt hozzá tennem, tisztelet a kivételnek de ő sajnos a rosszabbik fajta neveletlenség tekintetében)...

A közös barátnőinkre is ráír egyesével hogy verjenek meg engem közösen, közösítsenek ki. Azok pedig természetesen mellette fognak állni mert ők sem szeretnének vele hasonló konfliktust...

Más osztályba nem tudok menni sulin belül, ha egy mód van rá jó lenne itt maradni mert ez a legmegfelelőbb iskola a környéken, viszont nem tudom mit tegyek?

Tudom hogy olyan, hogy ha holnap bemegyek suliba és elülök mellőle pl az osztály másik végébe, akkor egész nap oltogatni fog hangosan, a többiek pedig rajta fognak röhögni meg azon amit mond. Sulin kívül vannak más barátaim akikkel nincsen jóban viszont nyugodtan szeretnék lenni az iskolában nem félelemben meg stresszben hogy mit fog kitalálni meg mikor fog nekem jönni. Verekedni nagyon nem szeretnék vele leállni, vissza szólni sem. Viszont így is úgy is az egész osztály rajtam fog röhögni meg a hazugságain amiket mond rólam ordibálva.

Nem értem mire jó ez neki, mért kell így viselkednie.

Azért tudom hogyan fog viselkedni holnap a suliban mert volt már hogy egyszer össze vesztünk ha csak egy napra is, de akkor is ezt csinálta és nagyon gáz volt.

Ezek után én nem szeretnék vele többet jóban lenni és vele foglalkozni, csak most egy évig még ezt fogja velem csinálni.

Mit tanácsolátok ez esetben?

17 L



2018. jan. 29. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tiltsd le fészbukon meg az összes ilyen idióta oldalon.

Ne állj vele szóba. Ne nézz rá, ne köszönj neki, ne szólj hozzá akkor sem ha kérdez, akkor sem ha válogatott sértéseket vág hozzád.

Ülj el mellőle és ne menj a közelébe.

A cigók sajnos ilyenek, nem ismerik hol a határ és oltári tapló stílusuk van. Csoda, hogy még iskolapadban ül.

Ha nagyon szívózik, szólj az ofőnek meg az igazgatónak. Ne hagyd magad megfélemlíteni, ez csak egy kisebbség.

2018. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fényképezd le az összes beszélgetést (amit neked írt meg barátodnak) és mondd neki, hogy telepakolod vele a facebookot, meg kiplakátolod a suli folyosóit vele, ha nem hagy békén. :D
2018. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen osztalytarsam, haverok voltunk aztan egyszer bekattant es ellenem forditotta az egesz osztalyt..egy teljes evet terrorizalt.Sok mindenkivel ezt csinalta,mindenki felt tole ,hogy ki a kovetkezo...(ma mar nem igazan ertem,hogy miert):D Soha nem felejtem el, ev vegen valamikor az utolso hetekben, valamit magyarazott es pont a ket kulso padsorban ultunk es koztunk volt a kozepso padsor..nem lattam csak hallgattam..aztan valami elpattant elore hajoltam ,raneztem es valami olyasmit mondtam ,hogy egesz evben hallgattam az ostobasagait es ha meg egy rossz szot szol k.ra az volt az utolso :D Ugy nezett ram mint ha szellemet latna, lefeheredett es egy szot nem mert szolni es mindenki nevetett :D Na akkor hataroztam el, hogy soha tobbet nem hagyom magam terrorizalni.Ezen talan mindenkinek at kell esnie.
2018. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Várhegyibence válasza:
játszd meg hogy nem is látod, ha meg ver, akkor állj arréb, ha bármit folytat, akkor már keverj le egyet
2018. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!