Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek ki a depresszióból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek ki a depresszióból?

Figyelt kérdés

Sajnos már vagy egy fél hónapja szakítottunk a barátnőmmel. Azóta nagyon rosszul vagyok, ő boldog a pasijával és úgy volt, hogy barátok leszünk, de már nem akar velem beszélni. Nagyon rosszul esik, hogy sok dologban hazudott is nekem. Nekem ő volt az első barátnőm és nagyon szerettem, nem gondoltam azt, hogy 2 hónap után vége lesz. Már hetek óta alig bírok enni, alvászavarom van és reggelente nagyon rosszul is érzem magam. Pszichológushoz is fogok menni, de nem tudom mit kezdjek magammal és az életemmel. Nagyon érzékeny vagyok sajnos aljában véve és ez miatt is lehet a dolog, hogy nagyon bele éltem magam. Sajnos nincs sok barátom se, nem tudom hol tudnék újakat szerezni. Mit csináljak?

Bocsi a hosszú szövegért.

18/F



2018. aug. 19. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy Te ennyit jelentettél neki, hogy máris össze szedett valaki mást. Tudom, hogy min mész most keresztül, nekem is borzalmasan fájt, amikor a barátommal szakítottunk. Sokat sírtam, szomorkodtam, aztán valahogy mégis jobb lett.Az én volt barátom is csak kihasznált és hazudott nekem sok mindenben, nem éppen egy húú de jó ember, most mégis már régóta van barátnője, nekem pedig barátom. :)

Én is találtam olyan fiút, aki megbecsülni és szeret.

Tudom jól, hogy most neked is nehéz, de hidd el, akármennyire hihetetlenül hangzik is, előbb-utóbb jobb lesz minden. Csak haggy elég időt magadnak a "gyógyulásra". Biztos vagyok benne, hogy találkozni fogsz majd egy olyan lánnyal, aki jobban megbecsül és szeret, mint az előző!

Kitartást! :)

2018. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*megbecsül
2018. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

A depresszió, az egy klinikai állapot. Amíg nem tudod, hogy depressziós vagy, ne játszd el, mert kvázi gúnyt űzöl abból, aki depressziós. Egyébként nyilván probléma, hogy így érzel és ez normális is, megértünk.


Először, ilyen nem csak veled történik. Másokkal is, persze ez rajtad nem segít, csak ne gondolod, hogy egyedül vagy. Sajnálom, hogy ezt történt veled, a barátnőd egy szar ember, nem fog ő már semmit sem csinálni veled. Neki ez ennyi volt. Sajna ilyen a világ. Mit tudsz tenni? Félrte tenni ezt az egészet, nem foglalkozni vele. Rosszul fogod érezni magad egy jó ideig, de ezen nem fog semmi segíteni. Türelmesen ki kell várni, még vége nem lesz. Foglald le magad. Iskola, edzés, munka. Valami.


A pszichológus nem fog csodát tenni, főleg hogy rengeteg a szar pszichológus Magyarországon, így ha neked nem arra van szükséged, hogy minden héten elsírd a bánatod, akkor inkább csak ártani fog, mint sem segíteni valószínűleg.

2018. aug. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jártunk már hasonlóan egy páran. A helyzet az, hogy csak te tudsz segíteni önmagadon azzal, ha minden kapcsolatot megszakítasz vele. Ebbe beletartoznak a fotók is stb... Szóval ne legyen semmi kontakt. Ez után pedig sok idő kell ingermentesen tőle. Más kiút nincs ebből a fájdalmas és egyébként tipikus esetből.
2018. aug. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet hülyén hangzik, de sokat segít, ha erősíted magadban azt a gondolatot, hogy ő is csak egy ember, mint bárki más, sőt csúnyán elbánt veled és amíg te őt jónak látod és szenvedsz, addig ő valójában lehet hogy épp kefél a pasijával. Kell neked ez? Kétlem.
2018. aug. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jujj micsoda egy arcátlan szemét lány lehet. Csak nem akarsz egy ilyet szeretni aki élvezi hogy szenvedsz? Dögöljön meg az ilyen. Keress egy normális lányt aki hozzád való és garantáltan elfelejted.
2018. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!