Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön ha egy lánynak kicsi a melle, feneke? Vagy inkább a nagy fenék, mell?

Figyelt kérdés

2018. aug. 23. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
A mell nekem nem annyira számít, persze ad a szépséghez. A fenék meg legyen formás, és szépen kidomborodott. Persze ha a csaj személyiségét nem kedvelem, akkor ez mind nem számít semmit igazán, ill. akkor sem, ha kedvelem a csajt.
2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Kicsi mit jelent?


Mondjuk nekem mellnél a D és az a fölötti mellméret nem az esetem.

2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sokkal jobban bejön a kicsi.
2018. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Alapvetően, semmi bajom ha kicsi a melle+feneke, de ne legyen duci, és legyen ápolt, ennyi nekem külsőre elég. A nagy pedig nem hátrány, de a szétplasztikáztatott emberektől undorodom, de ha természetes, inkább előny
2018. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez nagyon a személyiségtől függ, - kicsi.
2018. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Az itteni srácoknak bármi bejön, ami alatt alul 2 lyuk van.

Nem kell ezen aggódni.


A valóság meg nem mindig ideális. Kicsi mell lehet formátlan, lógós, szétfolyós, hatalmas mellbimbós verzió is, amire az előbbi srácok hánynának.. nem minden pici mell tökéletes.. sőt.. kevés a tökéletes.


A kicsi fenék is attól függ.. van ahol annyi, hogy lapos, mint a péklapát. Másnál meg kicsi de olyan kerek, mint egy kislabda.


Szóval úgyis egyben fognak értékelni a normális srácok és lehetsz kicsi mellel, kicsi fenékkel bombázó, de lehetsz egy bányarém is.

2018. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Határozottan igen. A nagy pedig nem, egyikből sem.

Nekem a vékony alak tetszik és ehhez szerintem sokkal szebb a kicsi formás

2018. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettő nagy, közepes. Kicsit nem szeretem, nézzen ki úgy mint egy nő, nem úgy mint egy 13 éves lány.
2018. aug. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez legyen a legutolsó ami miatt aggódnod kéne. Ha jó a kisugárzásod/belsőd..stb akkor egy NORMÁLIS fiút/férfit pont nem fogja érdekelni hogy neked milyen test adottságaid vannak. :)
2018. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Nekem inkább a lapos csajok jönnek be.
2018. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!