Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok egy enyhén pszicho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy enyhén pszichopata fiúval?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy enyhén pszichopata. Annak nincsenek fokozatai, csakúgy, mint ahogy nem lehet valaki enyhén halott. És nem, nem járnék, az ember a kapcsolataiban a szeretetet keresi, egy pszichopata pedig nem tud szeretni, attól pszichopata.
2018. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Àllìtólag a csajok pont azt keresik egy fiùban, hogy ne törődjön velük.

Ez alapján biztosan 😀

2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fú... én már azelőtt otthagytam egy ilyet, hogy ténylegesen jártunk volna. Életem legjobb döntése volt. Sajnos nagyon nehéz volt lerázni, egyszerűen nem tudta elfogadni, hogy én nemet mondtam neki. Hetekán át írogatott még. Nem akartam összeveszni vele, de végül haragban váltunk el. Le is tiltottam.

Már akkor gyanús volt, mikor a barátnőimről kérdezgetett, kik ők, mennyi időt szoktam velük tölteni. Mikor beszélgettem vele Facebookon, akkor kivel beszélek még, miről beszélgetek a barátnőmmel, miért nem lehet megmondani..

Úgyhogy a válasz határozottan nem.

2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*Heteken
2018. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MessorKing18 ***** válasza:
100%
Csak onnantól pszihopatha ha azt mondja hogy a citromos sör is sör xDD
2018. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, de egyszer összehozott a sors egy magabiztos, jó pasival, akinek még be is jöttem, elkezdtünk beszélgetni, kavargattunk, és kiderült, hogy éjszaka nem szokott aludni, meg a munkatársai is félnek tőle, mert volt olyan, akinek azt mondta, hogy megkéseli őt álmában, meg hasonlók, tovább nem folytatom.

Ettől függetlenül nekem mindent megadott, velem nem volt agresszív, mindig segítőkész volt, stb.

Mondjuk össze nem jöttem vele.

2018. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, mert szeretem zavarba hozni a pasikat

De egy pszihopatát nem lehet

(Na jó, nem ez az egy indok szól ellene 😀)

2018. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eliot Rodger
2018. aug. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elliot Roger nem volt pszichopata, csak szeretethiányos és félös. Végsö soron nem magát okolta hanem vilàgot.
2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!