Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek egy fiún...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek egy fiún mi áll jobban? Ha a haja hátra vagy oldalra van fésülve? Mert tudom, hogy a haj az EGYIK legfontosabb!

Figyelt kérdés
Illetve mi az amit még nagyon megnéztek az arcon belül a bőrön kívül?

2018. aug. 27. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem fontos. Nemhogy a legfontosabb :DDD
2018. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fontos ilyen szempontból, hogy merre van fésülve. Álljon neki jól, mert mindenkinek más áll jól. És persze legyen tiszta, ápolt.

Én arcon inkább a szemet szoktam megnézni. Tetszik, ha valakinek szép szeme van. Persze ez sem csak egyfajta lehet.

2018. aug. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem az egyik legfontosabb.

És ilyen általános szabály sincs.

Az poltság és atisztaság a fontos, a frizura pedig mindnekinek másképpen áll jól.

2018. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én általában a szemöldökét is megnézem egy fiúnak vagy ha van akkor az arc szőrzetét,ezek sokat megmutatnak abból,hogy mennyire ápolt az ember.A haj is fontos lehet,de ez arcformától és stílustól is nagyban függ.
2018. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiksem, legyen kopasz. Amit először megnèzek az arcán? Hogy van-e bajusza, meg a szemszínèt nèzem, szemöldökèt, össze van-e nőve, stb. Ezekből meg lehet állapítani, hogy mennyire igènyes, nálam ez a legfontosabb, nem az, hogy hogy áll a haja.
2018. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Oldal
2018. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A fiúk szemöldöke szerintem nagyon meghatározó... meg a szeme. Nem kimondottan a színe (bár a kék szemre azt mondom gyönyörű), hanem az alakja :)

Oldalra fésülve sokkal jobb.

2018. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát az egy dolog, hogy fontos, viszont a másik meg az, hogy bár nem úgy látszik manapság, DE NEM csak ez a 2 féle hajatílus létezik.

Egyébként meg fej-és arcforma függő, hogy kinek mi áll jól, érdemes egy jó fodrászt megkérdezni róla

2018. aug. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!