Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg a kisugárzás a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg a kisugárzás a legfontosabb egy lányban?

Figyelt kérdés

Sajnos sokáig küzdöttem túlsúllyal, ami miatt piszkáltak (160 cm/71 kg), most pedig hiába fogytam le (166 cm/60 kg), egyszerűen nincs egészséges önbizalmam. Kövérnek látom magam, de csakis akkor érzem így, ha kalóriadús ételt ettem. Ha nem eszek ilyet, általában jól megvagyok. Van, hogy reggel úgy kelek, hogy amolyan "én vagyok a legjobb csaj" hangulatom van, olyankor mindenkire mosolygok, és tele vagyok magabiztossággal. Feltűnt, hogy olyankor tényleg mindenhol megnéznek a fiúk, volt már hogy idegen is mosolyogva rám köszönt a városban. De amikor előjön ez a bűntudatos kövér vagyok érzés, olyankor nem bírok az emberek szemébe nézni, és az emberek le sem szarnak.


Nos a kérdés: valóban a kisugárzás ennyit tud dobni egy emberen? Vonzó egy olyan lány számotokra, akinek hatalmas önbizalma van, még ha külsőre nem is éppen az ideálotok?


2017. dec. 30. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én például nem szeretem, ha radioaktív kisugárzása van egy lánynak, de ízlések és pofonok...
2017. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik külsőre egyáltalán (tehát az ízlésem alapjaival sem egyezik, nálam egy ilyen tulajdonság van nagyjából, a kövérség), akkor a hatalmas kisugárzás alapján tényleg megnézem, hogy ki is ez a lány - de ennyi, többet nem akarnék tőle, akármennyire "sugárzik".


Ha pedig külsőre az alapokkal rendelkezik, akkor az, hogy barna vagy szőke, teljesen mindegy. Ilyen esetben nem csak megnézem, többet is el tudok képzelni.

2017. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Bocsi, hogy lányként idepofátlankodok, de amikor elolvastam a kérdést, magamra ismertem. Én 168 cm/68 kg vagyok, nem vagyok elégedett az alakommal. A hízlaló ételek után én is bűntudatot szoktam érezni. De mindig pozitívan kell gondolkodni, nem szabad az embernek ledegradálnia saját magát.

És igen, a kisugárzás a személyiség mellett nagyon lényeges egy ember megismerésekor

17/L

2017. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, neked mikortól számít valaki kövérnek?
2017. dec. 30. 21:47
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: csak számok alapján nehéz, és sokszor fals az infó. De pl a 160/71 - számomra, minden bántás nélkül - már nagy valószínűséggel az. A 166/60 pedig (megint csak valószínűleg) nem kövér. Talán valahol magasság - 100/110 körül van a határ, de ez tényleg változó.
2017. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!