Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mortiii kérdése:

Miért van az hogy a barátnőm egyszer akarja és máskor azt írja hogy még nem akarja? Nem értem miért van ez. Amúgy még szüsz. De mind azt hajtogatja hogy neki még várni kell utána másnap há akarja. Help!

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Fél szerintem tőle. Az én exem is félt vagy csak nem akarja egyszerűen mert van valami a háttérben, nálam ez volt...
2018. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért kívántasa magát?ha egyszer nem akarja..más fiuval nem volt én vagyok neki az első..
2018. aug. 31. 10:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek erről. Érezze magát biztonságba melletted és biztosítsd arról, hogy ha akarja, ha nem, támogatod őt.
2018. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem akarja, mert még fél, vagy nem érzi, hogy el kéne veszíteni a szüzességét. Ezt nem lehet visszacsinálni, ha megtörténik.

És nyilván akarja, mert dolgoznak a hormonok.

Ne erőltesd, ha jó a kapcsolatotok, akkor előbb-utóbb eljuttok odáig.

2018. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar ő még semmit, csak te erőlteted mint kangörcs Pistike. Kivantassa magát meg szüsz mi?
2018. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Az én barátnőm is akarta meg nem is. 18 éves volt amikor összejöttünk én 19, mindketten szűzek voltunk. 1 év után beszéltünk arról hogy lehet mostmár készen érzi magát de sokszor inkább meggondolta magát mert még nem volt készen.Vártunk még fél évet és 1,5év után feküdtünk le és akkor már nem érzett semmi szorongást a témával kapcsolatban.

Nem róhatod neki fel ezt. Ha szereted vársz annyit amennyi neki kell, nem pedig erőszakos tizenéves kanos idiótaként viselkedsz aki csak kihasználja a nőket.

Hány évesek vagytok amúgy? És mióta vagytok együtt?

2018. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 19 és ő 18
2018. aug. 31. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy megynyíljon feléd biztonságban kell éreznie magát, és meg kell hogy bízzon benned,lehet kevésbé nyílik meg feléd mert szerencsétlen vagy. Én barátnőmmel 1 hónap után lefeküdtünk, és ő csak 16 szűz volt, de bennem érezte megbízhat és azóta együtt is vagyunk.
2018. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném h szerencsétlen vagyok hisz többször ki nyaltam őt és le is szopot szóval nem hiszem azt hajtogatja h ő neki még kell h fel készüljön..
2018. aug. 31. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha azt hiszed ettől nyered el xd
2018. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!