Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszemináció sikerült...

Első inszemináció sikerült valakinek? Másnap már mentetek dolgozni? Mikor szabad kádban fürdeni utána?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Kolleganom: nem ment dolgozni ket hetig, csak zuhany, mindenre figyelt. Sajnos igy sem sikerult...
2017. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Nekem azt mondta az orvos, hogy másnap már mehetek dolgozni.
2017. dec. 11. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem gondolnám, hogy ezen múlna a siker. Inszeminációnál is kifolyik az anyag nagy része már akkor, mikor befecskendezik, azoknak meg, amik eljutnak a megfelelő helyre, nem fog számítani, hogy dolgozol-e vagy sem. A kádban fürdés sem hiszem, hogy sokat befolyásol, de ha parázol, akkor mondjuk 1-2 hétig ne fürödj kádban.
2017. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két inszeminacionk volt. Második sikerült, ráadásul hármas ikrek. Mindkettő után másnap mentem dolgozni. Mellette meg itthon fát pakoltam, segítettem terasz alap ásásban, betonozásban.
2017. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hármas ikrek??? Gratulálok !!!! Én úgy hallottam, hogy lombiknál áll fent az ikerterhesség esélye .
2017. dec. 11. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lombiknál pont jobban kontrollálható, hiszen ott meg van, hogy hány embrió kerül visszaültetése. Ha valaki egyet ker, akkor maximum kettes ikre lehet. Inszemnel megérik 2-3 tüsző, és ha valaki olyan szerencses/szerencsétlen (nézőpont kerdese), akkor mind megtermékenyül és ott vannak az ikrek. Ismerek olyat, akinek négyes ikre lett inszemmel, ő redukaltatott kettőre.
2017. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4 inszemináció volt, egyik se sikerült. Mind után egy napot voltam otthon. Mindig zuhanyzom, de amúgy amíg ki nem derül az eredmény biztos nem fürödtem volna kádban.
2017. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!