Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen fiú? (Lol ez olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen fiú? (Lol ez olyan, mintha valami kétségbeesett nyomi lány lennék, pedig csak kíváncsi vagyok XD)

Figyelt kérdés

Oké, ez fura lesz, de akkor is kíváncsi vagyok erre.

Szóval, a közelemben nem igazán van ilyen fiú, legalábbis nem nagyon találkoztam még ilyennel.

Igazából a kérdésem az, hogy van-e olyan fiú, aki olyan, mint én (ezt arra értem, amit majd mindjárt leírok).

Tehát szeretem a szuperhősöket, imádom a Marvelt, de a DC-t is, mondjuk ezt kevésbé a moziverzum terén.

Imádom a sci-fit, ezáltal a Star Warsot és a Star treket is.

Hatalmas fantasy rajongó vagyok, a kedvenc fantasy filmjeim a Gyűrűk ura trilógi, illetve a Hobbit.

Azt hiszem ennyi lenne a lényeg. Kíváncsi vagyok, hogy van-e ilyen. :D


16\L



2018. szept. 1. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet, többet is :D
2018. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Van. De ha külön kiemeled, hogy lol, te nem vagy nyomi, akkor pont, hogy lol, de nyominak tűnsz. Csak mondom. (:

Egyébként ugyanilyen vagyok csak lány. :x de van ilyen fiú is.

2018. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk,hogy mi a "közeled", egyrészt. Másrészt igen, rengeteg ilyen fiú van, köztük én is.
2018. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én elég filmes pali vagyok. Én a dc-t jobban szeretem,elismerésem a marvelnek is a jól egymáshoz kapcsolódó filmek miatt,csak az a bökkenő hogy nem tudom komolyan venni a filmjeit. A karakterek életüket kockáztatják és sokszor nem veszik komolyan,rá érnek viccelődni. SW IX nem ülök be megnézni. Szóval van :)
2018. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 October15 ***** válasza:
100%
Ez azért nem tűnik annyira ritkának.
2018. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, sajnos nincs ilyen fiu az egesz orszagban, de ugy lehet kulfoldon sem.
2018. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
76%

Nem. Ilyen fiú, nincs sajnos, aki szereti a szuperhősöket, sci-fi-t, fantasy-t, Star Wars-t, Star Trek-et, Gyűrűk Urát, Marvel/DC univerzumot, és esetleg a videojátékokat is... Nem fogsz találni ilyet, sry!


Szerintem, csak trolkodik a kérdező, és igazából valami 70 éves, kövér, foltokban kopaszodó, csipszet majszoló alak lehet, aki most jókat röhög a gép előtt, hatalmas rottyantások közepette.

2018. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 October15 ***** válasza:
7.: Mire alapozod? :D Nem létezik olyan csaj aki szereti a fantasyt / sci-fi-t / képregényeket? Szerintem azért akad belőlük. :D
2018. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több Marvel illetve Dc fiú fan van mint a csajokból.Szóval "nem lesz nehéz dolgod" csaj létedre.Ui A mennydörgés istene 🧔🔨⚡
2018. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

7. válaszoló. Nem vagyok se 70 éves öregember, se kövér, viszont csipszet tényleg szoktam enni.

Egyébként miért nem hihető, hogy 16 éves lány vagyok? XD

2018. szept. 1. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!