Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerüljek hozzá közelebb?

Figyelt kérdés

Most lettem középiskolás. Az osztályban nem nagyon ismerjük még egymást.

Van egy fiú aki azt hiszem tetszik. Még nem nagyon beszélgettem vele, talán egy mondatot. Volt hogy össze találkozott a tekintetünk.

Szeretném jobban megismerni és felkelteni az érdeklődését. Csak az a baj hogy szünetben telefonozik általában és nem tűnik olyan beszédes tipúsunak.

Mit csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm.


2018. szept. 4. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, kérdezz meg tőle szünetekben nem-e akar elmenni veled venni kaját meg ilyesmik, útközben sok téma fel majd merülni azon ne aggódj! :)
2018. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vedd el telefonját. És csak akkor adod vissza, ha megcsókol. Ez elég egyértelmű jelzés lesz :)
2018. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak ülj le mellé, kérdezd meg hogy hogy van, mit gondol eddig az osztályról, a suliról

Megkérdezheted azt is hogy miért abba a suliba ment

Ha tényleg nem beszédes típus, akkor beszélj te helyette, kérdezz minél többet

Én se vagyok túl beszédes és nagyon megkönnyíti a beszélgetést számomra ha a lány kérdezget :)

2018. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Kissé félénk vagyok, nem biztos hogy meg merném kérdezni, de megpróbálom.

#2 Ha,ha ez nagyon jó ötlet :D

Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 4. 21:06
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 Jó ötlet.

Köszönöm a választ.

2018. szept. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!