Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljek közelebb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Supbro kérdése:

Hogyan kerüljek közelebb a barátnőmhöz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rövid ideje összejöttem egy nagyon aranyos lánnyal de félek hogy elrontom. Az az igazság hogy ő az első nekem. Még eléggé kezdő vagyok és nem igazán tudom hogy mit hogyan, és mikor csináljak. Egyszer csókolóztunk de inkább ő kezdeményezett mint én ami kicsit bánt. Sokszor egész nap alig váltunk pár szót ami nekem nagyon rossz ( nemtudom hogy ő hogy van vele :l ) mindíg a barátnőivel van és sokszor félek oda menni hozzá. Öleléssel szoktunk elköszönni de szerintem többet szeretne és én is többet szeretnék...de mindíg beijedek. Kicsit zavar hogy sokan vannak körülöttünk, hogy az én, és az ő barátai is a közelünkbe vannak mindíg. Próbálok minél több közös programot szervezni de eléggé elfoglalt :/ Ha néha együtt vagyunk a beszélgetéseinket kicsit cikkesnek érzem. Az biztos, hogy nem nagyon esik jól neki az hogy ennyire félénk vagyok de ő soha nem jön oda hozzám például beszélgetni vagy ilyesmi ugyhogy ezeket nekem kell csinálnom de nagyon önbizalom hiányos vagyok. Nemtudom meddig tart a türelme de rá fog jönni hogy neki ez nem jó és itthagy (legalább is így érzem) én nagyon szeretem őt de nem tudom hogy mit csináljak, még nem érzem ezeket a dolgokat és kérlek titeket hogyha van tanácsotok osszátok meg velem! Köszi

2017. ápr. 20. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
popókamattyal.
2017. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem és a barátommal is ez volt. Vége lett
2017. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ami ilyen, az nem

Igazán kapcsolat

2017. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Daniel Barna válasza:
hát figyelj. nem az a lényeg hogy ki kezdeményez..hanem hogy ki akarja. ne legyél olyan mint én. énis tinédzser vagyok. rengeteg kapcsolatom úgy rontottam el hogy a lányra hagytam hogy mi hogy legyen. neked mint fiunak kell például odamenni hozzá, megölelni, megcsókolni. ezt egy lány nagyon szereti. És ha rám hallgatsz, akkopr a barátaid előtt sokkal jobb érzés megmutatni hogy te igazán is tudsz szeretni, és vannak érzéseid. nem fognak elitélni hidd el. :) szerintem minden rendben lesz. csak szerezz egy kis önuralmat és légy önnmagad
2017. ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!