Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialljak a baratnomert? Nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialljak a baratnomert? Nagy szegyen lenne kikapni ilyen esetben par gyerektol?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok.

A baratnomet folyamatosan zaklatja egy hulyegyerek a suliban. Allandoan a seggere, mellere, testere tesz megjegyzeseket. Nagyon regota hajt ra ez a ciganygyerek, de o mindig elhajtotta. Az utobbi idoben kezdett el ilyeneket csinalni a gyerek. Annyit kell tudni rolam, hogy egy gyava nyul vagyok, de ha rola van szo olni is kepes lennek. Nem vagyok egy testes gyerek, verekedni sme verekedtem meg, szoval nem tudok. A masik gyerek egy meg nalam is cingarabb nyikhaj gyerek, de ha eleallnek, jonne a nagy bandaja, akik viszont nem csak szavakkal jatszanak. Egyszoval csunyan kikapnek. Massal is volt ilyen a suliban, idosebb volt a csavo, 20 eves, o is kishijan verest kapott, neki viszont volt par ember aki melleallt ha kell. Nekem viszont 1-2 ilyen haverom van. Az nem kerdes hogy kiallnek a baratnomert, az viszont igen, hogy megerne e verekedesbe keveredni emiatt. Nem tudjuk elkerulni a gyereket, minden nap talalkozunk vele suliban. Surgos valadxokra lenne szuksegem, legyszi ha olvasod a kerdest valaszolj, mindenkeppen!



2018. szept. 4. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, tanároknak szóljatok mindenképp, ez a legjobb megoldás. 16 évesen gondolom már középiskolás vagy, ott könnyen reptetik az embereket.
2018. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem megoldas, nalunk a tanarokat hidegen hagyjak az ilyen diakok kozotti dolgok🙄
2018. szept. 4. 23:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát amíg csak szavakkal bántja addig én nem szólnék, nekünk is volt hasonló, aztán látták hogy nem hat meg minket akkor leálltak. Legyetek érettebbek, ne foglalkozzatok velük
2018. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az sem megoldas, ha nem szolok. Ez a gyerek nem all le, amig nem teszek valamit. Lehet meg azutan sem
2018. szept. 5. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legbelül erzed, hogy mi a helyes döntés ebben az esetben. Ha ölni is képes vagy erte akkor ne csak mond hanem cselekedj is így. Nem kell a verekedesre jatszani, de ha nem hagynak mas lehetőséget muszaj. Magyarán mondva ne keresd a bajt, de ha megtalál ne is fuss el előle. A ciganyok pedig úgy mukodnek, hogyha látják hogy nem felsz tőlük akkor meghatralnak, ha azonban kiszagoljak a felelmet akkor radszallnak. Itt már kiszagoltak... amikor epp nincs a gyerek korul senki akkor kapd el, eloszor fenyegesd meg hogyha nem áll le akkor lenyuzod a bőrét és kitapetazod vele a szobad falát, majd húzz be neki egyet és hagyd ott. Mindeközben semmi masra ne gondolj, csak a baratnodre akiért ezt teszed, és szeretsz, így a felelmed is elillan, mert a félelem az csak egy illúzió. Neked van miért és kiért kuzdeni, neki nincs, fanatizáld magad, mert előnybe vagy. Hidd el ha ezt megteszed leszallnak rólatok ezek a ciganyok, és sokkal jobban fogod magad érezni. Ha pedig mégsem szállnának le rólatok, akkor csak tudsz szolni valami rokonnak és néhány barátnak hogy egy darabig várjanak meg titeket suli elott elrettentéskent. Az előttem szoloval aki azt mondta hogy szolj tanaroknak azért nem értek egyet mert a tanár maximum ad egy intőt neki aztán kesz, utana meg rosszabb lenne. Sajnos vannak olyan elethelyzetek amikor muszaj agresszornak lenni.
2018. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

én nem értek egyet az 5össel, jó megoldás lenne, ha a gyerek is maga intézi a dolgait

én akiket eddig láttam ilyen helyzetekbe egy se volt olyan, volt olyan alkalom, hogy az egyik cigány oda állt a magyar elé, hogy na most pofázzon 1v1 be intézzék el, a cigánynak vágott 1et, de tényleg csak egyet, az meg kiborult oldalra

suli után 3 autó (kb 12ember) várta a gyereket, hogy mért verte meg??

akkor 2 cigány összeverekedett egy másik alkalommal, a 2 gyereket másnap kirugták, mert mind a kettő elég nagy bandával rendelkezett és feljött mind 2 részről kb 50-50 ember, az egész utcát beállták kocsival vipera, vas cső, balta nyél minden játszott akkor, ott lett vége mikor elő kerültek a kardok és a rendőrök


én biztos szóvá tenném, hogy szálljon le a nőmröl, csak anyi a különbség, hogy ha gáz van nekem komoly hátterem van, igaz hogy nekik nem szívesen szólnék, mert akkor azok minimum a lábukat eltörik minden jelenlévőnek (szokásuk), de én most 2 ember dolgából nem csapnék felhajtást akibe sok sérült is lehetne, nem vagyok erőszakos gyerek

ha engem szopatnak leszarom (tényleg nagyon nyugodt vagyok álltalában a pulzusom is 50-60között van csak), de ha barátnőmre rosszul néznek arra robbanok


neked kell tudni milyen amúgy az a gyerek, milyen bandája van, kiket ismer...

nekem is volt olyan, hogy szóltam az egyik gyereknek, hogy ezt nem kéne állítson magán stb, este már 10 ember kereste az egyik gyereket, mint kiderült engem kerestek, csak a gyerek rosszul tudta a nevem, a vége az volt, hogy mikor megtudták, hogy velem van baja a kölyöknek adtak neki pár nyakast és hogy "tegye amit mondok" mert ismertem mind a 10 srácot és "jó" viszonyba voltam velük, párszor még ittunk is együtt


amúgy én is azt tanácsolnám, hogy ne verekedj, abból neked lehet a legtöbb bajod, próbáljátok szépen intézni a dolgokat, nincs olyan amit nem lehetne megbeszélni, persze ehez az kell, hogy a gyerek is értelmes legyen

2018. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha akkor mondja amikor ott vagy a barátnőddel akkor mond meg neki hogy, hagyja abba. Ha beléd köt állj csak elé, 99%-ig biztos vagyok benne hogy elmegy majd.
2018. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ki használják hogy félnek tőlük. Tapasztalat.
2018. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én olyan esetet tudnék mondani ami haverommal történt, kis cigány gyerek neki ment a barátnőjének az meg majdnem felesett, haverom szolt neki, hogy "figyeljen már mit csinál, ne csak menjen mint egy vak paraszt" a gyerek elment

következő szünetbe felállított vagy 5-7 másik nagyobb darab cigánnyal, hogy mi volt az az előbb?? minek szólt be??

haverom meg még egyszer ingerültebben elmondta, hogy figyelni kelle

nem volt belőle semmi, lehet csak azért mert 1 gyerek volt közte aki nem volt barátja (mindegyikkel barátok voltak már 9éve)


másik eset, barátságos foci két osztály között, az egyik meglökte a másikat, a vége az volt, hogy egy komplett osztály jött át emberkedni, de ott se volt semmi


szintén volt egy ilyen, csak ott 3-4 ember mondta tőlünk, hogy "a prostituált anyátokért jösztök be??? huzzatok már kifele... ha verekedni akartok akkor bújjatok bentebb és zárjátok be az ajtót..." meg volt még jó pár káronkodás, de azt ide leírni

azok meg mint akik meg se hallották, pedig kb 25el többen voltak, oké hogy mi meg 5évvel időssebbek voltunk meg 20 kilóval több izom volt rajtunk de akkor is



ha bandáznak se mindíg nyerők, csak ugye mint egy falka kutyánál, egyik bátorítja a másikat, falkába veszélyesebbek

2018. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ömn, 16 vagy. Ezek a diákszerelmek tartanak pár hónapig, esetleg 1-2 évig. Nagyon ritkán tartanak sokáig. Én is voltam annyi idős amennyi most te, láttam ezeket nap mint nap. Gondold át van-e értelme kockáztatni egy kirúgást az iskolából vagy egy komoly verést a roma gyerek családjától, haverjaitól.

A barátnődnek is meg kellene tanulni kezelni az ilyesmit.

Én romák közt töltöttem a gyerekkorom az iskolában, faluban, részben én is az vagyok. Ha beleállsz a gyerekbe, akkor rád fognak menni, meg fognak szpatni. Főleg ha az iskolában is van még pár belőlük.

Engem szpatott a többi cigány, sose jöttem ki velük, csak egy-kettővel, amelyik normálisabb volt. Tapasztalatból mondom, hogy nem lehet velük szót érteni, ha meg megfenyegeted komolyan, akkor az bűncselekmény, erre vigyázzál. A végén még te leszel a náci, aki belekötött 20 emberbe egymaga, aztán elverték. Ha érted miről írok.

Ezt a típust, akiről írsz, ezt nem lehet leállítani, mert egy állat.

2018. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!