Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy lány rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány rá teszi a karját a vállamra?

Figyelt kérdés
Van egy új lány az osztályomban, mellettem ül, és óra elején mikor álltunk csak úgy rátette a karját a vállamra, mintha ezer éve barátok lennénk, és kb. fél percig így volt, amíg le nem ültünk. Annyira nem ismerjük egymást, alig beszéltünk még. Ez mit jelenthet? Fiú vagyok.

2018. szept. 8. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

te meg fogd meg a seggét xd

viccet félretéve sztem biztos vonzódik hozzád vagy valami mert a csajok csak úgy nem csinálnak ilyet

2018. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem beszéltetek, vagy valami?
2018. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk.
2018. szept. 8. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem bír a vérével már az első héten sem...
2018. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Vagy haverként tekint rád, vagy r*bi. :D Milyen már, ha a lány nyomul. xD
2018. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sztem kezdj ek vele beszélgetni és ismerd meg, utána már kiderül, mit akar.

Egy vállra tett kéz még nem jelent szexuális dolhot, mrg ribiskedést

2018. szept. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!