Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok és az egyik lány...

Fiú vagyok és az egyik lány osztálytársam ma suliban a vállamra hajtotta a fejét és utánna hozzám bújt és ezekután azt mondta az egyik lány barátomnak, hogy jól esik hozzám bújnia. Ez jelenthet valamit? És nem ez volt az első alkalom.

Figyelt kérdés
De nem értem, úgy rémlik, hogy van barátja legalábbis 1 hónapja még kapcsolatban volt. Amúgy igazán közöttem és az a lány között egyszerü osztálytársi viszony van jelenleg, sokat nem is beszéltünk máig

2014. febr. 27. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked tetszik? Mert ha igen, és komolyan gondolta amit mondott, akkor szedd fel...
2014. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, csak eddig hagytam a haveromnak mert ő nagyon belé van esve de elb*szta a próbálkozást és ma látott is minket s na és azóta pikkel rám, mintha én lennék a hibás bár kétlem hogy még egy esélyt kapott volna
2014. febr. 27. 22:21
 3/4 anonim válasza:
na ja ez afféle "íratlan szabály",hogy haver exére ne hajts rá,de ne törődj vele. Észhez fog térni,csak idő kell neki :D
2014. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na ja, de köztük semmi nem volt, a csaj simán lekoptatta
2014. febr. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!