Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban aki tetszik nekem. Még nem beszéltünk sokat, csak egy picit, neki valószínűleg fogalma sincs arról, hogyan érzek iránta (habár akaratlanul már küldtem felé jeleket).

Sokszor azt veszem észre, hogy inkább a többi diáktól távolabb van, mintha kifejezetten szeretne egyedül lenni. Szomorúnak tűnik.

Vannak barátai, nem közösítik ki és bevonják minden jóba, ő mégis inkább hátul marad egyedül.

Szeretném ha kialakulhatna köztünk valami, de attól félek, hogy ő így "elzárva" jobban érzi magát (mármint szeretne-e egyáltalán barátnőt, ha már a barátait is kizárja?).

Amikor beszéltem vele, egyáltalán nem volt bunkó vagy ilyesmi, sőt, aranyos és udvarias volt.

Mit csináljak? Továbbra is közeledjek hozzá és próbáljam egyre jobban megismerni? Talán nem jó, hogy megpróbálom kitalálni a dolgokat, ahelyett, hogy rákérdeznék.

Ha esetleg bármit is számít, mindketten 16 évesek vagyunk.



2018. szept. 11. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg többet beszélgetni vele, ismerd meg. Ha nem akar barátnőt, majd csak elmondja. Ne félj, nem lesz gond. Alakulni fog minden.
2018. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy fontos kérdés.

Mi a neve ?

2018. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek van igaza, nem kell rögtön odamenni s elmondani h neked tetszik elősz>ör csak beszélgess vele. Kozeledj felé, aztán ha sok neki majd mondja
2018. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es és 3-as, köszönöm a válaszotokat.

2-es, ne haragudj, de nem fogom felfedni a kilétét egy ismeretlen előtt, főleg nem egy online felületen.

2018. szept. 11. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a keresztnevére lettem volna kíváncsi, mert van egy olyan érzésem hogy sejtem kiről van szó....

Véletlenül nem Á-betűvel kezdődik a neve ?

2018. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem Á-val hanem M-mel. Úgy látszik, vannak még hasonló helyzetek :D
2018. szept. 11. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi !! :)
2018. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!