Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha egy fiunak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha egy fiunak a barátnője nagyon sovány?

Figyelt kérdés
Hogy ítéltek meg egy nagyon sovány lányt? A barátnőmet sokszor anorexiásnak nézik mert nagyon vékony,41 kg ot nyom a 175 cm jéhez, ez nagyon kevés de nem tehet róla, ilyen(többet eszik mint én a 80 kg ommal..) sokszor megszólják miatta, ti mit gondoltok róla?
2018. szept. 12. 22:39
 1/6 anonim válasza:

Dehogy baj... Lehet kicsit tényleg sovány, de kit érdekel? A lényeg, hogy szeressétek egymást és sz@rni bele más véleményére. Véleményem szerint inkább legyen vékonyka mint kövér.


21/f

2018. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj? A baj az, hogy nem velem jár :D

Alak szempontjából nekem tetszik a vékony/nagyon vékony, így alapból nem zavar. De egyébként is miért zavarna? Nincs közöm ahhoz, hogy másnak mi tetszik vagy mi nem tetszik. Felőlem lehet 200 kilós is, nem én járok vele. Amíg egészséges és minden rendben: nincs probléma. Ellenkező esetben max az egészségét lehet félteni, de még akkor sincs beleszólásom és akkor sem zavar, hogy ki kivel jár.

2018. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megszólták? Éretlen viselkedés, az ilyeneket elküldeném közmunkára, ilyen intelligenciával oda valók.

Miért lenne baj, emberek vagyunk mindenki más és más..

2018. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A túlzott vékonyság általában baj, nem egészséges. Viszont nekem is van ismerősöm, aki cérnavékony, de illik hozzá és ő sem tud hízni, eszik rendesen meg minden. Vannak ilyen típusok. Nyilván éretlen vagy könnyen következtető emberek kitalálnak hülyeségeket, ez ellen nem lehet mit tenni, de ez ne legyen az ő baja. Ha normálisan eszik és igyekszik egészségesen élni, akkor az úgy OK. Kinézni pedig úgy néz ki, ahogy, bizonyos szinten túl nem tudunk rá hatással lenni, sokféle ember van, de ez nem baj.
2018. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Inkább egy ropi mint egy tehén...a szex is sokkal jobb vékony lánnyal,tudod pergetni a farkadon mint egy ventillátorlapátot...
2018. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha én egy lányt fiúval látok akkor már nem is nézem hogy néz ki mert ugyse lehet az én nőm, olyankor inkább a srácot szoktam méregetni szal gyúrd ki magad :D:D:D
2018. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!