Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy belém szeressen egy lány aki tudomás sem vesz rólam?

Figyelt kérdés
Nem csak rólam, másokkal se sokat beszélget, inkább félre húzódik a szünetekben is. 17 évesek vagyunk mind2-en. Én nagyon de nagyon bele szerettem egy másodperc alatt. Pedig soha nem hittem abban, hogy létezik szerelem első látásra. Ilyen szerelmet még nem éreztem még akkor sem mikor kapcsolatban éltem. Próbálok vele beszélgetni de vagy nem válaszol vagy csak éppen odabök 1-2 szót és ez rosszul esik :(
2018. szept. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem nekünk kell megmondani hogy hogyan szeressen beléd.

Esetlegesen nem piszkálják,közösítik ki hogy ez miatt lenne önbizalomhiányos vagy félénk? Esetleg nem mer beszélgetni megnyílni?

Hogyan próbálkozol nála? Meg kellene kérdezned hogy mi a problémája vagy valahogyan kizökkenteni ebből a szótlanságból. Vagy lehet egyszerűen nem bír téged és nem akar megbántani. De ennyi információval semmire sem megyünk ismeretlenben. Nem tudjuk milyen a lány stb...

2018. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem közösíti ki senki. 2 napja került a sulinkba (11. osztály) 17-en vagyunk abból 1 lánnyal beszélget aki a padtársa és ennyi. Ma pl köszöntem neki reggel nem is fogadta, délután már úgy nehezen de oda bökött egy sziát. Azt, hogy az előző sulijában piszkálták-e nem tudom. Szemüveges de szerintem nagyon jól áll neki nem hiszem, hogy ez miatt bárki is piszkálta volna.
2018. szept. 13. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem félénk vagy csak visszahúzódó. Próbálj vele olyanról beszélni ami érdekli őt . Eddig hova járt ,miért ment át hozzátok ,stb. Lehet ,h felenknek tűnik de ha megismer többet beszél .
2018. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor megeshet hogy piszkálták. Az lenne a legjobb ha neten,vagy személyesen elkezdenél vele többet beszélni és az alapján látná hogy barátságos vagy .Így megnyílna neked. Kérdezgesd őt,segíts neki beilleszkedni meg hasonlók. Miért váltott sulit, milyen neki itt...Sok mindennel indíthatsz. Sok sikert.
2018. szept. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!