Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre belém szeressen egy fiú?

Figyelt kérdés
17 leszek és még nem volt barátom. Van egy évfolyamtársam,aki nagyon tetszik,de szerintem semmi esélyem sincs nála.Nem vagyok egy feltűnő egyéniség.Eléggé visszahúzódó vagyok.Tök átlagos. Kezdem úgy érezni,hogy soha nem lesz senkim,nem kellek senkinek. Mit csináljak?

2018. márc. 4. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából így nehéz, mert gondolom nem olyan széles a környezeted, hogy hamar rád tudna találni valaki. Még a társkeresők jöhetnek szóba esetleg.
2018. márc. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sokaknak szimpatikusak a visszahúzódó lányok, nekem is. A baj, hogy titeket tényleg nehéz megtalálni a természetetek miatt. Neked is nehezebb. Próbálj meg jeleket adni annak, aki tetszik. Ha nem veszi a lapot, lépj és próbálgass más módokon ismerkedni. Hidd el, sokan örülnének Neked. :)
2018. márc. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joe.38 ***** válasza:
Rövid szoknya! Magas tűsarkú! Fesd ki a körmöd , bordóra, pirosra! Szemed "húzd ki" fekete kontúrral és láss csodát - tódulni fognak. Ha emellett kedves is vagy. Válogathatsz.
2018. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!