Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak mennyire jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak mennyire jönnek be a magas, de vékony fiúk?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 188 centi, de nem vagyok egy izomagy... Persze nem is vagyok betegesen vékony. Amolyan egészségesen vagyok vékony, ha lehet így fogalmazni. Szóval az ilyen fiúk, mint én, mennyire jönnek be a lányoknak?
2018. szept. 14. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb, mint ha dagadt vagy. Szerintem ne aggódj emiatt :D

De mindenkinek más az ízlése. Nem pont mindenkinek a te formád jön be. Nincs azzal semmi gond. 16/L

2018. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is inkább vékony, mint kövér:D

De nekem bejön:) 16L

2018. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Max kislányoknak jössz be vagy rondabb lányoknak, a jobb csajoknak max friendzonera kellenél semmi több, és ezt tapasztalatból írom, mert én is vékony voltam.
2018. szept. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a vékony fiúk is. 18/L
2018. szept. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, ha magas vagy és vékony. 188 cm igen magas, szóval mondhatni 'modell alkatod' van, ami véleményem szerint nem hátrány :)
2018. szept. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A 3. kommentelőnek üzenném, hogy azért ez nem így van. Attól, hogy neki rossz tapasztalatai voltak nekem miért lennének? Nekem más tapasztalataim voltak/vannak/lesznek ;)
2018. szept. 15. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem jönnek be, inkább legyen sportos, vagy pocakos.

Középalkatom van, tőlem vékonyabb ne legyen már egy pasi...

2018. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!