Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony alacsony lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony alacsony lányok, elfogadnátok egy rendes mackós és magas fiút?

Figyelt kérdés
16/F éves vagyok, és én annak a híve vagyok, hogy mielött azt mondom, hogy kapcsolat, az elött megismerem a lány-t, de félek, hogy mivel külsőleg nem vagyok az jól kinéző csákó (Szerintem) Nekem nem számít a külső, szóval a belső a fontos, és ezek nem csak szavak, tényleg így van. A lány, nemtudom mennyi idős, de hasonlóan csendes mint én, nem sok lánynál próbálkoztam, csak 1-nél, nem sikerült, nem az én hibámból, mindegy most ez, de a lényeg, hogy félénk vagyok, és oda merek menni, beszélgetni vele. Csak a kérdés blokkol, hogy mi lessz, ha nem tetszek neki? Ismerem magamat, és ilyenkor egy időre, lelkileg kicsit tönkremegyek, de csak egy időre, és akkor utána, pár hét múlva, újra összeszedem magam. Ennyi lenne.
2018. febr. 15. 18:52
 1/7 anonim válasza:
Nekem bejönne egy ilyen fiu
2018. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ, sok sikert a kereséshez, hidd el találni fogsz ilyen fiút, ne add fel :). Még valami, a valóságban keresd, interneten, nem jó ötlet, én már megbántam, lánnyal, interneten. Szóval, sok sikert :)
2018. febr. 15. 20:02
 3/7 Hiyden válasza:
Álmom egy macifiú:) de sajnos csak sokkal idősebbeket találok magamnál. 15/L
2018. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez kicsit meglepett, de azért, neked is sok sikert a kereséshez, ne add fel, menni fog :) Köszi a választ, ez sokat jelent nekem, hogy rendes és reményt adó válaszokat adtok, köszönöm szépen :)
2018. febr. 17. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Személyiségre kicsit furának tűnsz nekem a megfogalmazásod alapján, de alakul még ez.


Van itt pár ellentmondás:,,Vékony alacsony lányok, elfogadnátok ..."

,,Nekem nem számít a külső, szóval a belső a fontos, és ezek nem csak szavak, tényleg így van."

Akkor mi van?


Lényeg, hogy osztálytársamnak is az ilyen fiúk jönnek be, magasak, kövérkések, szőrösek...szíve joga.

Ha eddig is voltak barátnőid, gondolom ezután is lesznek. Oda mersz menni, jó a kiállásod. Ez a lényeg, persze koppansz majd, de ne add fel akkor sem.

Inkább te kezdeményezz, mint a lány.

2018. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, én fogok kezdeményezni, személyiségem meg furcsa. De remélem, hogy találok olyasvalakit, aki olyan mint én, és, hogy ő lessz az. Köszönöm a választ.
2018. febr. 25. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is vékony és alacsony lány vagyok, a barátom pedig magasabb és mackós. Igazából soha nem jöttek be a vékony fiúk.
2018. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!