Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen vannak olyanok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen vannak olyanok akik komoly kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Mindenki ajánlgatja a Tindert nekem, de nem vagyok abban biztos, hogy jó ötlet, én jobban preferálom azt ha személyesen ismerkedek meg valakivel, de mivel nem járok bulizni, meg nem is szeretek, olyan lányt keresek aki szintén nem... Ismerősök ajánlották a Tindert, Badoo meg ilyeneket, de én úgy hallottam ott szinte csak a szexre mennek, nekem meg az nem fontos, nem fogok ilyenbe bele menni :D


Szóval a kérdés adott, van aki ott komoly, hosszú kapcsolatot keres és nem csak alkalmit?


Válaszokat előre is köszönöm!


2018. szept. 16. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként nem igen, ha nem vagy valami atom állat akkor matchelni is alig fogsz.
2018. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám annak magam, és nem is nagyon akarok olyan lenni :D Átlagos kinézet a hajamat leszámítva, és fiatalabbnak látszok a koromhoz képest 3 évvel :D
2018. szept. 16. 16:12
 3/6 $$$$$ ***** válasza:

Hát én nem nagyon talállok tinderen olyan lányt aki komoly kapcsolatot keres...

18/F

2018. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hallottam ezt is azt is. Szóval szerintem szerencsén múlik, de en pl ezert nem regisztraltam meg, mert ugye sokakat tenyleg csak a szex érdekelne.


18l

2018. szept. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például megtettem azt a lépést, hogy fel is regisztráltam. Igaziból mit veszthetek? Csak pozitívan jöhetek ki. Beszélgetni szeretek ha meg tényleg valaki komolyan gondolja akkor megpróbálhatjuk.

Én is csakis komoly célkokkal regisztráltam. Csináltam egy normális leírást és pár jó képet kiraktam (Nem effektelt nem félmeztelen stb) Nincs is sok matchem össz-vissz pár. És beszélgettem jókat meg minden. De kapcsolatot nem nagyon szereztem :/

A csajok is ahogy néztem a félmeztelen adonisokra mennek, (tisztelet a kivételnek de én ezt tapasztalom) kevés az olyan nő aki komolyan gondolja a Tinderen. Én igaziból fent vagyok és nem nagyon kell semmit csinálnom csak várni a matchre.

De én se járok bulizni se semmi, szóval azt hittem itt találhatok a szerelemre de nem úgy tűnik :/ Elég tanácstalan vagyok én is...


18/F

2018. szept. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös:


Szerintem ez vice-versa ugyan az szóval a fiúk meg az olyan lányokra mennek mint az a fiú akit mondtál, 1-1 arány :D


4-es:


Én is ezek miatt nem. Akik ajánlották köztük volt olyan akinek összejött de nem tudom mekkora lehet ez az arány... Szóval szerintem akkor maradok a régi módszereknél :D

2018. szept. 16. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!