Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Folyamatosan rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Folyamatosan rá gondolok, nem tudok aludni

Figyelt kérdés
Tetszik nekem a legjpbb barátnőm bátyja...sőt lehet már szerepmes vagyok belé, de fogalmam sincs. Folyamatosan rá gondolom nem tudok aludni és egy ilyen fura érzés van bennem, ami szerintem főleg azért van, mert szerintem én nem tezsek neki:( Nem nagyon szoktunk beszélni, ugyhogy nem tudom hogy történt ez az egész. Fogalmam sincs mit csináljak, hogy kezdeményezzek veszélgestést hogy ne legyen gáz. És az is probléma, hogy nem tudom neki elomdani mert elég gáz lenne az egész helyzet, ha visszautasítana. És mivel úgy érzem nincs esély arra, hogy tetszek neki már sokszor próbáltam túl tenni magam rajta, de egyszerűen nem tudom. Volt, hogy pl kérdezett rólam a barátnőmtől, de az semmi külonös nem volt. Egyébként 2,5 évvel idősebb nálam(én 2019. Márciusában leszek 16, ő meg most decemberben 18)
2018. szept. 23. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs mit csináljak, hogy kezdeményezzek veszélgestést hogy ne legyen gáz."

Hát,ez mindenképpen gáz lenne...

2018. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem olvass utána, ja és használd többet az agyad, mint a közösségi oldalakat.
2018. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ezek a tiniszerelmek... Amúgy igen, plátói. Na jóóó, nekem is van 30 évesen plátói szerelmem, de hála az égnek elérhetetlen fickó, szóval nekem talán könnyebb, mint neked. Végtére is te ott vagy közel hozzá, ha a barinőd tesója. Gáz. Amúgy ha tetszenél neki, akkor próbálna a közeledbe férkőzni. Ha nem megy magától, akkor felejtsd el, mert egy lány ne kezdeményezzen - pláne, ha a pasi letojja.
2018. szept. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szimpinek találod, és mit szólna hozzá, ha elmenne veled meginni valamit.
2018. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!