Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, higy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Van egy évfilyam társam aki nagyoon bejön, (fiú)

Egy másik fiúval ugyanabból az osztályból beszélgetek, ő meg akart rajtam.mutatni valamit,valaminolyasmit, hogy benyúl a kulcscsontomba, és hogy az fáj-e és akkor odajött az a fiú aki, tetszik, hogy kemény vagyok :D.aztán a kövi szünetbe megint meg akarta csinálni, es valahogy fogtamagát és odaugrott, majdnem arccal tompította a padlót, de ezzel lelokte a táskámat, és nagyon sokszor bocsánatot kért.

Még nem beszeltem vele, csak ennxit



2018. szept. 26. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ebből elég nehéz megállapítani... De szerintem ha tetszenél neki, nem ilyen gesztusokat mutatna, hanem pl nem engedte volna, hogy fájdalmas dolgot tegyenek veled stb
2018. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!