Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (lányok és fiúk szerintetek? )

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nekem nagyon bejön a mai napon nézett engem és mikor észrevettem elkezdtünk szemezni egy 3-4 másodpercig majd zavarba jöttem és eltekintettem majd egy kis idő után újból szemztünk 5-7 másodpercet. Nagyából ismerem (16 napja) (fiú vagyok)

2016. szept. 16. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből aztán nem lehet eldönteni. Sokszor előfordul velem is, hogy "szemezek" olyan fiúkkal, férfiakkal, akik amúgy még csak nem is vonzóak számomra. Van, hogy én bambulok el kicsit, és nézem az adott srácot, erre ő visszanéz, és nézzük egymást, vagy egy adott srác néz engem, és önkéntelenül is nézem akkor én is őt. Ebben nincs semmi. Illetve lehet az is, hogy bejössz neki, és azért nézett, de simán előfordulhat az is, ami velem szokott. Tehát ennyiből még nem lehet igazán tudni!
2016. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az elsőnek azt mondanám csak hozzá h azéért nagyon valószínűtlen h kétszer pont akkor bambult el amikor a srác szemébe nézett. szóval sztem simán bejöhetsz neki DE ! a lányok nem szeretik ha egy fiú ilyen zavarba jövő típus. ha sokáig csak szemezgetsz vele az tuti fel fog neki tűnni és ki fogja következtetni h na ha ennyit bámul biztos bejövök neki de akkor miért nem szólít meg?

persze vannak olyan lányok akik ettől függetlenül már szinte könyörögnek magukban h szólítsd meg őket de ez sztem mindenképp egy negatív hatást vált ki valamilyen mértékben szóval ha még egyszer ennyit tudtok szemezni én simán megszólítanám. de csak annyi a lényeg h ne halogasd sokáig h megszólítsd :)

2016. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is azt írtam, hogy biztos csak elbambult. Nyilván kétszer egymás után pont a kérdező felé bambulásra nincs túl sok esély. Az viszont könnyen lehet mondjuk, hogy először elbambult kicsit, másodjára meg már azért nézte a kérdezőt, mert a kérdező is őt bámulta. Én is sokszor visszanézek olyan srácokra, akik hosszabb ideig néztek engem, pusztán kíváncsiságból, hogy újból figyel-e. DE ez nem azt jelenti, hogy nekem is bejön!

Mondjuk függ mindez attól is, hogy hogyan nézett a lány, kérdező. Mosolygott is kedvesen vagy láttad a tekintetében az irántad való érdeklődést vagy sem? Ezt azért valamilyen szinten észre lehet venni a másikon.

2016. szept. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! Másodszorra sokat beszélgetek vele... Harmadszorra a harmadik válaszolónak:

Ha jól láttam a szemébe akkor szerintem bejövök neki csak biztonság kedvéért kérdeztem itt, nehogy elbizzam magam...

2016. szept. 17. 09:53
 5/5 anonim válasza:
Szia. Figyelj légy bátor kezdeményezz. Hidd el én is így voltam és bejött 😏
2016. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!