Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiùknak mennyire emlékezetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiùknak mennyire emlékezetes az első?

Figyelt kérdés
A lányok többsége szerintem örökké emlékszik arra akivel elvesztette/első nagy szerelmére...a fiùknak is ennyire megmarad? Igaz, hogy sokaknak az első lány a mérce?

2018. okt. 9. 06:23
 1/8 October15 ***** válasza:
A 2. részében nem lennék biztos de az első nyilván igaz.
2018. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, a fiúk is emlékeznek rá.

Hogy mennyire emlékezetes, az szerintem lányoknál és fiúknál is vegyes. Nem mindenkinek jó élmény. Sokszor semmilyen.

Azt nem hinném, hogy bárkinek ez lenne a mérce. Kivéve, ha annyira nagyon jó volt :D

2018. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Masodik lannyal sokkal jobb volt eddig hozza hasonlot sem talaltam.
2018. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom csaj vagy és azért írtad ki a kérdést, mert kavarsz egy sráccal, akinek nem te vagy az első és attól fosol, hogy nem leszel neki elég jó. Talált?

Egyébként nem feltétlenül az elsőhöz viszonyít az ember.

Mindig van jobb dugás. Nem erről szól a történet...

2018. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én így 10+ évvel később is kristály tisztán emlékszem minden egyes mozzanatára és még az érzésekre is teljesen.

Viszont egyáltalán nem ő a mérce, hanem történetesen az a lány, akivel az első egyéjszakásom spontán összejött.

33/F

2018. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
A ribiség ártalmas és ragályos kérlek ne terjezd a többiekre is.
2018. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg élek, emlékezni fogok rá. Óriási blamaként éltem meg, mert alig pár másodpercig tartott.
2018. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még mindig emlékszem rá. Szerintem nekünk is emlékezetes.
2018. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!