Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Üdvözlök mindenkit! Értelmes...

Üdvözlök mindenkit! Értelmes válaszokat várok.2,5 hónapja járunk a barátnőmmel, ő még szűz, már be van tervezve az első együttlét. Szeretném, ha emlékezetes lenne a számára, és örömmel gondolna rá vissza?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok a körülményekre, nem arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan vegyem el a szüzességét úgy, hogy ne fájjon neki. Mit hogyan készítsek elő?

2012. szept. 9. 22:16
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha szeretitek egymást, akkor minden más mindegy, így is-úgyis emlékezetes lesz.
2012. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ezeket a gyertyat gyujtunk meg rozsaszirmot szorunk dolgokat.

Legyen minden termeszetes es sokat torodj vele, minden mas felesleges.

2012. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell se gyertya, se romantika. Vidd át magadhoz, nézzetek meg az ágyban egy filmet, bújjatok össze a film alatt, majd a film végén hagyd lejárni a szereplőket és a stábot és kezdj bele a dolgokba. Mond neki, hogy szereted. És légy vele nagyon figyelmes és türelmes. Óvszer kéznél legyen (mondjuk párna vagy matrac alatt) egy csomag általa használt betét sem árt, ha nagyon vérzik (nekem sajnos szükségem volt rá) Kuka, amibe ki lehet dobni az óvszert (ha gondolod el is rejtheted a kukában) törülköző a lepedő alá (ha vérezne a lány). Ja és a fürdőbe a lánynak türcsi és használható tusfürdő, ha le akarna tusolni előtte vagy utána. Ja és legyen a szobádban egy váltás bugyi, amit fel tud venni, ha igényli (igen lehet rá szükség). ajtó legyen kulcsra zárható vagy eltorlaszolható, hogy ne zavarhasson titeket senki.

Amúgy akár fáj neki, akár nem, mindenképp emlékezetes lesz neki az, hogy ott fekszel felette és benne mozogsz. Hogy érez téged. Ez számomra is maradandó volt, mikor először voltam együtt a volt barátommal. Nekem nagyon fájt és legalább A4-es füzet méretű vérfoltot hagytam a lepedőn és nem volt nálam betét és nagyon kellemetlenül éreztem magam a vérzés miatt, de az akkori kedvesemmel jó volt együtt lenni. Nekem ez nagyon fontos volt és az is marad :)

N/20

2012. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!