Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy tudnék úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudnék úgy össze jönni vele hogy nem bántom meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel irogatunk szerintem tetszek neki de nekem nem jön be anyira. Viszont a barátja igen... Csak az a baj hogy nem tudom hogy neki be jövök e vagy hogy aivel írogatok nem mondta el neki hogy bejövök neki. Mert akkor valószínűleg nem fog velem barátkozni... Nem? Mit tegyek nem akkarom megbántani azt a fiút akivel írogatok.

2018. okt. 14. 09:27
 1/1 anonim válasza:
Eloszor is tisztazd a sraccal akivel beszelsz, hogy mit ereztek egymas irant majd ha ugy erzed kezdj el ismerkedni a haverjaval. Bar en nem tudnek ugy osszejonni valakivel hogy elotte bejottem a haverjanak.😶
2018. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!