Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig belém szerelmes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig belém szerelmes, de akkor miért jött idő közben össze mással?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki egy éve mindig néz engem, meg beszélgettünk is és akkor mindig zavarba volt, lejött egyből hogy bejövök neki, csak aztán én bátortalan voltam felé lépni, és én időközben fél évre elkerültem tőle és akkor jött össze ezzel a sráccal, de még mindig úgy viselkedik velem mint akkor, mert most megint találkozunk mindennap

2018. máj. 30. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az ő részeről ezek nem a szerelem jelei szerintem.
2018. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Szerintem ez két opció lehet. Az egyik hogy tényleg bejössz neki,de Ő is fél lépni és féltékennyé akar tenni. Bár erre kb.45% esély van. A másik,hogy lehet ezek nem a yzerelem jelei nála és minden közömbös fiúval így van, bár az elmondásaid alapján biztos hogy van valami a levegőben... Nos azt ajánlom hogy "vagy most,vagy soha,, alapon közeledj valahogy felé.Mozi,fagyi vagy csak egy kis kedveskedés pl.:rózsa,bon bon. Én lány szemmel ezeket tudom ajánlani.Sok sikert!
2018. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdés.

Én úgy gondolom, hogy ha valaki tetszik neki még előfordulhat, hogy ennek ellenére összejön valaki mással aki egy kicsit talán jobban érdekli. A lánynak valószínűleg bejössz, vagy legalábbis szimpatikus vagy neki, az biztos. Csak a pillanat hevében jöttek össze, főleg ha még fiatalok vagytok erre sok esély van. Pillanatok alatt beleszeret valakibe, ez jellemző a fiatalokra, itt értem a 13-17 éves korosztályt. Ugyanúgy figyel rád, az nekem teljesen azt adja át, hogy szimpatikus vagy neki és mint előbb írtam, csak egy hirtelen fellángolás volt a másik sráccal. Ha többet találkoztok vagy futtok össze figyeld a jeleket. Nőként tudom, hogy amikor valaki az átlagnál jobban tetszik mindig pirulunk, kicsit hebegünkhabogunk, amit mond a srác mindenen nevetünk vagy mosolygunk rajta. Ha ezeket látod a lányon, biztos bejössz neki, és nem csak úgy mint egy jó ismerős. Amikor a barátja nincs vele közeledj a csajszihoz egy picit, beszélgess vele kissé személyesebb, mélyebb dolgokról, próbálj vele poénkodni, burkold bókokat adni neki (olyan bók, amikor incselkedés szerűen, cukkolás szerűen dicsérsz rajta valamit, pl: "Honnan jött ez az ötlet az új frizurádra? Kicsit érdekes.😄 De nekem nagyon tetszik.)

Remélem hasznos volt a válaszom! ☺

2018. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!