Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Kezdem úgy érezni, hogy el kéne engednem, de azért még hajt az is, hogy összejöjjek vele

Figyelt kérdés
Van egy lány, oda jár az iskolába, elkezdtünk beszélgetni Messenger-en, azt éreztem, hogy nagyjából ugyan az az érdeklődési körünk, illetve örültem, hogy végre egy intelligens szép lány. Mondtam neki, hogy találkozzunk suli után, akkor sajnos rosszul lett napközben, úgyhogy hazament, aztán suli előtt akartam talizni vele, akkor pedig a busz késett el és azért nem találkoztunk. Ezután ha beszélni akartam vele, vagy csak szavakat, fél mondatokat válaszolt, vagy teljesen ignorált. Rákérdeztem, hogy miért kerül, arra az volt a válasz, hogy lehangolt volt, meg magánéleti problémák, amit teljesen meg is értek. Rákérdeztem, azt mondta, hogy még mindig szívesen megismerne személyesen, azonban a viselkedése nem ezt mutatja. Próbáltam érdeklődni, kicsit felvidítani, de semmit nem reagált, pedig elérhető. Szerintetek mit kéne csinálni?
2018. okt. 15. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de kívülállóként nagyon egyértelmű: a lány nem akar téged, csak nem meri ezt bevallani. De a lányok általában nehezen merik a nekik szegezett kérdésre elmondani, hogy “bocs, de nem”. Szóval a viselkedésére figyelj, és az nagyon világos, kerül téged. Ne fuss utána, csak az idődet pazarlod.
2018. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valahogy így. Én is beszélgettem egy tök aranyos csajjal, mindig vissza is írt normálisan, olyanokról is beszélgettünk, amiket nem mondunk el mindenkinek, de amikor a találkozásra esett volna a sor, akkor mindig volt valami programja, és nem lett belőle semmi. Rájöttem a dologra, és inkább hanyagoltam az egészet, nem írtam neki többet, ő sem keresett. Azóta is sajnálom a dolgot, mert nagyon megkedveltem, de levelezőpajtira nincs szükségem.
2018. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!